Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még szoptatom 8hós lányomat....

Még szoptatom 8hós lányomat. Sajna nagy családi gondom van. Nagy baj lenne ha fél szem xanax nyugtatót bevennék?

Figyelt kérdés
Nagyon ártok vele a babámnak?
2009. aug. 10. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem átmegy a tejbe.., de a xanax megoldja a családi gondot? Gondolom nem...
2009. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne vedd be! Lehet, hogy tovább tart a családi gond megemésztése számodra, de a xanax bizony nem használ a kicsinek. Vagy, ha mindenképp csak így bírod ki, fejd a tejedet, de ne add neki oda, 1-2 napig adj neki tápszert, míg ki nem ürül a szervezetedből.
2009. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudom h nem oldja meg, de félek hogy az állandó idegességem miatt elapad a tejem.
2009. aug. 10. 14:18
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Az alprazolam megjelenik az anyatejben, vagyis ez olyan, mintha a babádat leszedálnád.

Én inkább gyógyteát innék, ha feltétlen nyugtatni kellene magamat, vagy relaxálnék. De lehet, hogy az is sokat könnyítene a nyomáson ha csak jól kibeszélnéd magadat.

2009. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne vegyél be! Gyógytea, és az ok megszüntetése lenne a legjobb! (Esetleg gyógyszertárban kérdezz rá a Sedatif PC-re, homeos nyugtató, állítólag szoptatás alatt is lehet).
2009. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

utolsónak osztom a véleményét,de tudom,van olyan helyzet,amikor kell egy kis nyugtató.Ha a bevétel mellett döntesz,ne szoptasd a babát,egy-két alkalomra adj neki tápszert.

Remélem hamar túl leszel a gondokon.

2009. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs a 14:19-esre gondoltam.
2009. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Van homeopátiás nyugtató, kérdezz rá gyógyszertárban, én azt ajánlanám.
2009. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a homeós nyugtatót ajánlanám, ha már feltétlenül kell valami. Vagy esetleg igyál citromfű teát, igaz ez nem hat azonnal, de ez a babának sem árt egyáltalán.
2009. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A xanax sem a gondot nem oldja meg, sem a tejed nem menti meg, sőt...

Keress fel inkább egy pszichológust, az a legjobb megoldás, hogy feldolgozd a problémádat, nem akármilyen bogyó!

2009. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!