Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit én csinálok rosszul?...

Valamit én csinálok rosszul? 11 hós a lányom, de még se virslit, se felvágottat vagy rántottát (sőt tojást) nem evett.

Figyelt kérdés

Én vagyok túl óvatos, vagy mások "felelőtlenek". Én magam sem eszem meg a virslit vagy a parizert, a májkrémről meg a bundáskenyérről nem is beszélve. Elhűlve olvasom, hogy többen babáknak is adják. Az én gyerekem szinte csak bioalapanyagokból eszik, gyümölcsöt, főzeléket, eszik sajtot (trappista), túrót, kefirt, joghurtot, csirkehúst. Igazából még a mi kajánkból sem igen adok neki, az esetleges túlfűszerezés miatt, kivéve húslevest.


Ez nem elég neki most? Vagy én vagyok túl óvatos?


2009. aug. 8. 19:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azt adsz neki, amit akarsz, amit jónak látsz. Ezzel így vagyok én is. Nem tudom mit vársz, úgy sem fogja neked senki megmagyarázni, hogy így vagy úgy a jó, hátbaveregetést meg kérj a barátnőktől.

A te dolgod mivel eteted a gyereked, ha vega vagy hát vega vagy, ha zsíros kenyérre tellik, hát azon is felnőttek páran, ha biokaját erőlteted, nyilván azt is megeszi a baba.

Szerény véleményem pedig az, hogy egy 11 hós babának már illene lassan darabosat ennie, jobban mondva "elhűlve olvasom", hogy még nem eszi a darabosat. Úgyhogy ha nem pépesíted túl a biokrumplit meg a biorépát, hanem csak jól átfőtten összetöröd, meg fogja enni a kenyeret is símán. Nem a bundásat, a símát...

2009. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!