Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalt már ilyet?

Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
5 hónapos kicsi fiam kb 1 hete éjszaka 1-1,5 óránként ébred,és szopizik,hol többet,hol kevesebbet.(elég fárasztó,de ez most mellékes).Viszont nappal alig akar cicizni,csak a gyümölcs megy neki.A doktornő javaslatára elkezdtük .Mit csinéljak?Már kezdjek neki főzikét is,vagy várjak még megéhezik és szopinózni akar?Nagyon feszült vagyok miatta,megőrülök!!!
2009. aug. 8. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
eVés szempontjából felcserélte az éjszakát a nappalal...gondolom nappal is többet alszik, hisz éjjel fent van. Hát ez igy nagyon nem jó. Éjjel próbáld a szopit ritkítani, hogy vizet/teát adsz közben ha felébred, nem pedig mellre teszed azonnal. Ne egye végig az éjszakát alvás helyett! Így nappal többet fog szopni, ha éjjel nem óránként kapott cicit. Nem hinném, hogy a főzi a megoldás, hanem az éjszaka rendezése!
2009. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajna nappal sem alszik sokat.Délelőtt alszik 1/2 óraát,délután max.másfelet,és még este szunyókál kb 20 percet.
2009. aug. 8. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már főzeléket is akarsz neki adni, le fog szokni a szopcsiról. vagyis kevesebb lesz a tejed és azzal már nem akar kínlódni.Próbáld erőltetni a szopcsizást.
2009. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az én lánykám is ugyanezt csinálta kb 4 hónapos korától. Most fél éves és már egy hónapja kap fözeléket is ,pépet. Próbálom a tápszert is,de nem kéri és szopizni is szinte csak éjjel szopik. Sajna:( Vagy ha altatom. Éjjel már mindent kipróbáltam,hogy inkább aludjon,de sajnos úgy néz ki ő is ugyanolyan lett mint a tesók, akik 4 hónapos korukig aludtak szépen,onnantól viszont sajna.... sehogyse.....

Hááááát nem tudok okosat írni sajnos,de visszanézek még hátha valaki fog:)

Kitartás Neked is!

2009. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
napközben próbáld hagyni "éhezni", míg nem kéri a cicit. már nem olyan kicsi, kibír akár fél napot is kajci nélkül. másképp nem fogod tudni visszafordítani nála ezt a folyamatot. legalábbis én ne mtudtam annak idején, csak így. Az én fiam is felcserélte, illetve azt éreztem, hogy nappal nincsen ideje enni:-) minden érdekes volt, kivéve az étel. néhány falat utána hiszti volt, és már ment is játszani. éjjel meg "zabált". aztán egyik nap nem kapott reggelit, nem kért még ebédet sem, hagytam. valamikor este 6 óra körül kért kaját először, de akkor bevágott olyan adag tápszert, hogy hajjj:-) éjszaka kelt még többször, másnap már előbb volt éhes. és 3-4 nap alatt mi helyrerázódtunk, azóta nem volt gond.
2009. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!