Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Tapasztalt...

Mi lehet a baja? Tapasztalt már alaki ilyet?

Figyelt kérdés

Kislányom 2hónapos múlt,3hete kb minden este felé-este ugyanabban az időszakban sír és szinte lehetetlen megvigasztalni...Hasfájós amúgy,de ez nem hasfájós sírás...

Védőnő szerint így vezeti le a feszültséget,doki szerint emésztés -máj túlterhelődés(???)...Valaki babájával volt már hasonló,?van valami megoldás???


2011. okt. 11. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyit alszik napközben? lehet, hogy elfáradt és így mutatja ki. Nálunk is ilyenek voltak az esték, ez mára már jobb, már csak néha van ilyen az idő segített nekünk. Próbáld meg többször altatni:) 4 hós babó anyukája
2011. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kisbabák a napközben felgyülemlett ingereket, "élményeket" még nem tudják rendesen "feldolgozni", és ezt sírással vezetik le. Ez azért van, mert az idegrendszer még nem fejlődött ki teljesen. Normális jelenség, nálunk is volt, idővel majd elmúlik. :)
2011. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem szóló tökéletesen megfogalmazta. Csak megnyugtatni tudlak. Anno a nagylányomnál totál tanácstalanok voltunk az esti "hisztinél", ami kb. 6 hetes korában kezdődött mindig pontban este hattól a fürdésig. Aztán pár évvel később újra átéltük ezt a korszakot, de most duplán az ikrekkel. Egy élmény volt, de néhány hét alatt túl lettünk rajta. Nyugi, el fog múlni.
2011. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!ezek szerint nem csak nálunk van ez a sírás...Olyan rossz..tehetetlen vagyok,pedig mindent megpróbáltam már..Van úgy,hogy segít a ringatás vagy a cici..de sokszor semmi...És akkor ordít,..ordít..,ordít...

Ti tudtatok ilyenkor valamit csinálni??van valami átmeneti megoldás rá??vagy egyszerűen el fog múlni???!!

2011. okt. 12. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kenguruba raktam őket (hol egyiket, hol másikat) és sétálgattunk a lakásban. Többnyire bejött.
2011. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én babusgattam, nálunk az jött be. + énekeltem neki, beszéltem hozzá, próbáltam "vidítani". Volt amikor bejött, és volt amikor nem.
2011. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!