Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érezted már azt a nagyobb...

Érezted már azt a nagyobb gyerekedről hogy elviselhetetlenül "utálatos"?

Figyelt kérdés

9 éves lányom annyira ki tud boritani a viselkedésével hogy sokszor megtudnám pofozni. De nem vagyok az a fajta aki igy oldja meg a problémákat. Nagyon rikán kap a fenekére, akkor már nagyon ki kell hogy boritson.

Egyszerűen annyira szófogadatlan, "süket", visszapofázó és még sorolhatnám, hogy megőrülök. Előre rettegek hogy mi lesz később ha idősebb lesz. Hiába pofázok neki, itt be ott ki. Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Annyira fel tud dühiteni. Mindig ellent mond annak amit én mondok.


2012. okt. 18. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem ide szántam a kérdést, de itt is vannak valószinű nagyobb gyerekes anyucik.
2012. okt. 18. 15:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Büntetést probáltad? Mert ilyenkor már megy a barátnőzés. Ha szotfogad meg rendesen megcsinálja a dolgát akkor jöhetnek a barátai vagy ő is mehet hozzájuk. Ha nem akkor sajnos be kell tartani a büntit mert Egyébként nem vesz Komolyan
2012. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már a 4 évesemről is ezt érzem időnként... (Oviban angyal, itthon meg kitombolja magát, és az öccsén vezeti le a feszültségét...)
2012. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám sosem bántott, de tényleg... De 14 évesen annyira kiakasztottam, h kaptam egy hatalmas pofont. Akkor aztmondta intézetbe ad (persze csak ijesztgetett)... Nem szólt hozzám, nagyon kiborítottam. Később ahogy felnőttem, akkor mondta, h már 4 éves korom óta annyira önfejű, makacs voltam, h rengetegszer az idegeire mentem... Na ez kb 16 éves koromra múlt el.. Pedig nevelve voltam, de minél jobban parancsolt vna, annál jobban ellent mondtam. A mai napig nem engedem h bárki megmondja h mit csináljak, ilyen lettem... Vagy maradtam...Önfejű és makacs... Azóta eltelt pár év, 25 éves vagyok, van egy 2 hónapos fiam, de már most látom rajta h az én makacs és harcias vérem örökölte, ugyh majd lesznek bajok vele is :) A bünti talán beválhat, bár sztem jobban fog utána durcozni, de mondjuk amit a legjobban szeret, azt vedd el tőle... Elmagyarázod, h majd akkor kapja vissza, ha nem beszél vissza stb.
2012. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bünti vond meg töle amit szeret.és mond meg neki hogy ha megjavul akor visszakapja.
2012. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En is borzaszto önfejü es makacs gyerek voltam!Sokszor kiboritottam anyukämat es nälam a büntetes sem nagyon hasznält!Most van egy 16 honapos länyom aki olyan mint en voltam!Mär most nem tudok neki parancsolni!Olyan önfejü hogy kiakaszto!Tudom ez most meg nem segit vagy vigasztal de anyukäm most azt mondja neki ugymond elegtetel hogy lätja en is azt kapom a länyomtol amit ö tölem! :-)
2012. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Talán valóban szigorúbban kell vennem a büntit, nem csak igérgetnem hanem be is kell tartanom.

Utolsó, az anyum nekem is szokta mondani, hogy pont olyan mint amilyen én voltam, legalábbis ami az öltözködés mániáját illeti.

2012. okt. 22. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!