Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen fürdetővel fürdetite...

Ti milyen fürdetővel fürdetitek a babátokat? Gyógyszertárit mi olyat amit ott kevernek ki. Van más gyógyszertári ami nagyobb kiszerelésben van? Vagy a bolti Gabi, Johnson's? 10 hónapos babának.

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nivea Baby.Nagyon jó és 2 hónapig elég(pumpás),samponból is ezt használjuk.A Jhonson's még nekem is kiszárítsa a bőröm.A Gabitól az én kislányom kipöttyösödött.
2012. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem extra érzékeny a babád, akkor Gabi simán mehet. Van ez a "Jó éjt!" nevezetű, ill. dm-es hasonló levendulás is nagyon jó, én ezeket használom.
2012. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyerekorvos 1 éves koráig a gyógyszertárit használjuk allergia elkerülése végett, de kb 9 hónaposan próbáltuk ki a gabi, majd a johnsont mindkettő bevált, sőt a dm-es balea is jó.
2012. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
olyan 2 hónapos korától a dm-es jó éjt levendulásat, vagy rossmannosat. Nem szerettem a gyógyszertárit, sokkal könnyebb ezekkel... semmi baja nem lett a Picúrkámnak
2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Naturlandos gyógyszertárban kapható fürdető,ez tubusos,kb.120Ft/db receptre.

Előtte Gabit használtunk,de pár hónap után úgy kiszáradt a bőre,hogy orvoshoz vittük és ő mondta,hogy pont a Gabi szárít a legjobban és felejtsem el,akkor írta fel először ezt a Naturlandosat(rózsaszín dobozos) és nekem nagyon bejött.Most 13hós a lányom és még mindig ilyet használunk,már kb.7 hónapja.

2012. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tiszta vízben pár csepp mandulaolaj. Időnként főzök egy jó erős apróbojtorján teát, és azt hozzáöntöm, nagyon szép a kis bőre tőle.
2012. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amit mi használunk az drága de nekünk az orvos itt csak azt írja fel.Majd próbálok akkor gyógyszertárba valami mást.Még lehet recept nélkül valami mást,mert nagyon fogy jó nem is sajnálom,de jó lenne valami nagyobb kiszerelésben mert így állandóan receptért szaladgálunk.A bőre nem érzékeny szerencsére,de azért olyat nem akarok használni ami szárítja a bőrét.
2012. szept. 23. 11:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyógyszertárban lehet kapni babaolajat azt bele lehet keverni a fürdetőbe és így nem szárítja a baba bőrét a fürdető.Azért írom a gyógyszertárit mert az sokkal olajosabb és hát természetesebb mint a bolti.
2012. szept. 23. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a gyógyszertárit nem szeretem, mert ilyen kis darabokban úszkál a fürdővízben. Szerintem nincs semmi gond a boltikkal, én Neogranormon fürdetőt használok, mert színes (ez fontos a gyerekeknek) szeretem a levendulaillatot és nagy habot lehet vele csinálni, ami becsábítja a gyerekeket (11 és 28 hónaposak) a vízbe. A habból sok mindent lehet csinálni.
2012. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!