Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csikorgatja a fogait. Mit tegyek?

Csikorgatja a fogait. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam, 5 foga van. 2 fent és 3 alul.

Van akinek csinálja ezt a babája?? Ti mit tesztek ellene??? Miért csinálhatja??? Már 2 hete tart, szóval leszokni nagyon nem akar róla.


2009. aug. 7. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hós, felül 4, alul 3 foga van. Volt egy időszak, amikor ő is csinálta, most már csak nagyon ritkán. Szerintem új nekik, hogy van "valami" a szájukban.
2009. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia4Az én lányom felül 2 alul 2 foggal rendelkezett,milor jó 3-4-hétig csikorgott.Aztán magától leszokott róla,most 10 hós,és a 8.foga jön,de már nem csikorog:)
2009. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ennek a fogcsikorgatásnak nem igazán az az oka mint a felnőttkorinak. Tehát nem szorongás vagy valami lelki probléma áll a háttérben. Írta itt valaki, hogy tetszik nekik, hogy van valami a szájukban, illetve rájöttek arra, hogy ezzel hangot is lehet csinálni.
2009. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy nem reagálsz rá, mert esetleg tetszeni fog neki a reakciód, és amiatt fogja csinálni, hogy te is csinálsz rá valamit... húúú ezt jól leírtam, de azért érthető, ugye?

Az én kisifiam 8 hónapos, ugyancsak alul 3, felül 2 fog. Kb. 2 hétig csinálta, már leszokott róla.

2009. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok!!!!!
2009. aug. 7. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. 11 hónapos kislányomnak felül 2, alul 3 fog és csikorgatja. Néha a falra mászok tőle :) Ő cumizik, úgyhogy ilyenkor szoktam a szájába adni a cumit, mert féltem, hogy baja lesz a fogacskáinak. Olyankor a cumira koncentrál. Remélem hamar elhagyja ezt a rossz szokást. Ha a babádnak nincs cumija, esetleg adj neki egy rágókát, vagy bármit, amit rághat.
2009. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!