Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának 4 hónapos...

3 hónapos babának 4 hónapos kortól való bébiételt adott már vki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én akkor adtam neki üveges bébiételt amikor 2 nappal volt fiatalabb mint 4 hó.
2009. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Bővebben nem írok, mert úgyis csak a lepontozás követné.

2009. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Gyümölcsöt, sütőtököt fokozatosan emelve az adagot.
2009. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút nem érdekel a lepontozós idiótaság és az azt tevő idióták :) Igen, először csak 1-2 mokkáskanállal majd ha nem lett tőle baja a lányomnak többet is adtam neki. Ja és 3 hónapot hogy betöltötte.
2009. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

nem , mert még mindig anyatejes , és annyira kövérke, hogy nem adok még neki semmit gyümilán kívül, nem kell jobban híznia.

:)

de én is adnék neki picit.

2009. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia a fiam 11 hetesen mar almat evett tizoraira, imadta, aztan egy honapra ra kivaltottam az ebedet is. Most 5 honapos, boldog kiegyensulyozott baba. Imadja a "normal" kajakat. Tapszert mar nem fogadja el csak tejpepkent.
2009. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!