Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha ma megvette...

Nagy baj ha ma megvette anyósom nekem a babakocsit?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok , és aggódok, de mindenki azt mondja pozitívan készüljek. erre most hogy kezdek nyugodni, beszólnak, hogy minek a babakocsi még bármi lehet. Télleg akkor most aggódjak?
2008. máj. 20. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg kicsit korai volt, de ha bármi gond lenne (de miért lenne??) az nem a babakocsi megvétele miatt lesz. És mit mondjak.....marha rendes aki ilyeneket mond egy kismamának. Nem lesz semmi gond!!!!

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hátigen nem is esett jól amit mondtak, de új babakocsi hordozóval, bolygókerék.. ami a brendonban 50000, most megkaptuk 28000-ért. Köszi a válaszod remélem is hogy nem lesz baj.
2008. máj. 20. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz a tobbi irigy emberrel,orulj neki,h megvan a kocsi.Es nem lesz semmi baj,minden a legnagyobb rendben lesz.

Boldog babavarast kivanok

25 hetes kismama

2008. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ha meg ilyen olcsó volt, kár lett volna nem megvenni!!! És rendes az anyósod, hogy kifizette :o)
2008. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon rendesek vagytok...és nektek is jó babavárást!! :-)
2008. máj. 20. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 3-ik babámat várom,és mindegyikkel vásárolgattam már az első hetektől,amint megtudtam az érkezésüket.

Hidd el,ez egy buta babona,hogy nem szabad előre vásárolni.

Különösen ha első gyerek,és ti is mindent újan vesztek neki mint mi,hát hatalmas összeg az tuti ha egyszerre akarnál bevásárolni.Nem fog semmi rossz történni nyugodj meg,főleg nem amiatt,mert vettetek valamit.

Ha meg gond van,szerintem az ember azt sajnálja legkevésbé amit ráköltött.De nem lesz,nyugi.


Boldog babavárást,üdv

2008. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. igen első baba és 2 éve várjuk.
2008. máj. 20. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! nekem 12 hetesen lett meg a babakocsi,akkor tudtam olcsón megszerezni.....

30 hetes kismama

2008. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki,biztos nagyon örül a picinek és neked.Nem a babakocsin fog múlni a pici egészsége.Az én apósom azt mondta 32 hetesen amikor megnéztük a babakocsikat,hogy ne vegyük meg.Csak akkor ha megszületett a pici és minden rendben van.Szerinte akkor majd apuka ráér elmenni és megvenni,mert addig bármi lehet.Persze megvettük rá 2 hétre.Szerinte addig semmit nem sabad venni,max körülnézni és majd apuka megvesz mindent míg mi a kórházban vagyunk.:)
2008. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!