Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hetes babám a sétákat...

A 7 hetes babám a sétákat mindig végig sírja. Mi lehet a baj? Van valami ötletetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nagy meleg miatt a sétákat délelőttre időzítjük. Szopizás, legalább fél óra büfizés, peluscsere és indulás. Az öltözetére odafigyelek, nem fázik, nincs melege. Cumit is viszünk, de nem kell neki.

Ahogy leérünk, rá pár percre elkezd sírni és végig bőgi az utat. Ha kiveszem a kocsiból megnyugszik, de ha visszateszem, újra elkezd sírni. Próbáltam már hasra is fektetni, de az sem volt jó. Beszélek hozzá és még színes játékot is felakasztottam a kocsi belsejébe - hátha leköti őt. (otthon imádja a színes játékokat nézegetni) De nem használ.

Azt is próbáltuk, hogy megvártam amíg bealszik és ezután tettem a kocsiba, de hamar felébredt és elkezdődött a sírás.

Sajnos emiatt már utálok lemenni, mert nem öröm síró gyerekkel sétálni.


2009. aug. 7. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán a "rázkódás" zavarja, vagy az ismeretlen zajok, szagok, fények.

Esetleg megpróbálhatod, hogy nem sétáltok, hanem "kiülsz" vele levegőzni egy nyugisabb helyre, ha van a közelben park pl.

2009. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen időszak. Az enyém pont hogy a zajban aludt el, úgyhogy szopi, peluscsere, le, rohantunk ki a főútra, villamos, buszok, emberek, zaj és 5 perc múlva elaludt én meg visszasunnyogtam vele a parkba :)

Aztán egyik napról a másikra elmúlt ez is.

2009. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kikapkodással azért vigyázz! Van olyan ismerősöm, akinek a picije hamar rájött a trükkre, hogy sírásra kiveszik, így két-három hónapos korától már bele sem lehetett tuszkolni a babakocsiba. Lehet, hogy mégiscsak melege van, vagy már szeretne picit nézelődni. Bár, ha azt mondod, alvás közben berakva is felébred... Most mégis csak a melegre tudok gondolni
2009. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha délelőtt nem jó neki, menjetek öt után, akkor már talán annyira melege sincs. Nem öltözteted túl? Sapka, hosszú ujjú cuccok, pulcsi, hosszúgatya, takaró....ha behajolsz a mózesba, lehet érezni, mennyire megreked a levegő ottbent. Én így vittem sétálni mikor kicsi volt: szopi, büfi, peluscsere, játék az ágyon, nézegetés , azt hiszem ilyen korában max egy órát volt fent egyszerre. Amikor kezdett letelni ez az egy óra, kezdtem öltöztetni (tél volt, nem volt egyszerű), és szépen kitoltam. 3 perc alatt elaludt, vagy mire kiértünk a kapun. Szóval nem alvás után közvetlen vittem ki és nem is ugy, hogy megvártam míg a lakásban elalszik, hanem ugy, hogy az alvása a kocsiba legyen időzítve. 2 órákat aludt így.
2009. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2009. aug. 7. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!