Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sajnálja a gyerek...

Más is sajnálja a gyerek játékokra a pénzt? Nagyon drágák nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a gyerekemtől semmit nem sajnálok, a játékot sem. Igaz, hogy drágák, de nem muszáj a legdrágábbat megvenni, viszont kell neki, mert hozzátartozik az fejlődésükhöz, hogy a korának megfelelő játékkal tudjon játszani. Megvesszük neki ami kell. Inkább magunktól vonjuk el, mint hogy ne legyen neki valamije.
2009. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is megveszem a játékokat neki. A drágát is, meg az olcsót is. Szerintem az én gyerekemnek több is van mint a hasonló korú gyerekeknek. Én senkit nem pontoztam le mert én épp úgy megvszem a vaterán a használt játékot mint a drága fiser price játékot újonan, de szokott játszani a wc papírgurigával is. Csak rettentően sajnálom rá a pénzt. Kész rablás amit elkérnek értük.
2009. aug. 7. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!