Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sajnálja a gyerek...

Más is sajnálja a gyerek játékokra a pénzt? Nagyon drágák nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
én nem sajnálom, pedig nem vagyok gazdag. Pl. lehet venni csörgő játékot már 1000-1500 ft-tól én 3000 ért vettem, de a olyan is. Próbálom azt csinálni hogy inkább veszek egy drágább, de jobb minőségű játékot, minthogy tele legyen a járóka mindenféle gagyi sz@rral. Nem viszem túlzásba a játékokat, legyen néhány, de ennyi, mert igazából a világ összes játékát megvenném neki, de minek. Ahogy nő mindig más kell. A korosztályához mérten veszek neki mindig csak egy párat. Egyébként tényleg aranyárban vannak. Most 4 hónapos.
2009. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én soha nem sajnáltam játékra a pénzt. Nem kell a legdrágábbat venni, az 1000 forintos formaderakós autóval jobban eljátszik mint a drágával. Inkább sajnálom magamra a pénz mint a gyerekemre. Ő ne szenvedjen hiányt, az biztos!
2009. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

szia! én még csak két játékot vettem a 10 hónapos fiamnak, a többit kaptuk. vannak köztük drágák is (pl. amit a barátnőim dobtak össze), de nem játszik velük jobban/többet, mint a kipucolt felmosóvödörrel!!!

a mérőkanál szettnél, üres tejfölös pohárnál, fakanálnál nem tudok jobb játékot felmutatni. ez van :)

a gyerek nem nézi a játék árát.

2009. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg drágák, pedig ez még csak a kezdet :). Amúgy szívesen vásárolnék neki, annyira ötletes dolgok vannak, de abszolút nem kötik le egyelőre. Van egy pár klassz dolga, főleg FP-s, de legközelebb majd csak akkor kap játékot, ha már stabilan ül és a kezei felszabadulnak. Egyelőre kúszik-mászik, felfedez, olyan elfoglalt hogy nem is ér rá játszani :D Konyhai eszközöket, mesekönyvet, kiszuperált tv távirányítót, régi kaputelefont, kiürült popsikrémes, hintőporos dobozokat kap a járókába, ezekkel még elvan egy kicsit. A játékait arra sem méltatja, hogy kidobja őket a onnan :) Uh most van lehetőségünk spórolni a későbbi legókra, playmobilra, amik tízezrekbe kerülnek...
2009. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Baromi drágák, nem is veszek.

Ami van, azt használtan vettem, valamennyit kaptam családtól. Én nem adok egy játékért több ezer ftot.

Amúgy a kedvenc még mindig a wc papír guriga, meg a feles pillepalack gombokkal megtöltve. -ez meg mondhatni ingyen van:-)

2009. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Namármost 2 hozzászóló vagyok! Miért is kell lepontozni, mert nem sajnálom a pénzt játékra??? Szánalmas. Nem azt mondtam, hogy 10ezer ft-os játékokat veszek ugyebár. Mivel az én gyerekem már elmúlt jócskán 1 éves, jó hogy szeret játékokkal játszani és nem a nagykést adom a kezébe, meg a wc-papír gurigát, hogy megegye. De mindenki ahogy érzi. A véleményem azért még leírhatom kedves kérdező ugye??
2009. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, engem is lepontoztak, 11.25-ös vagyok, pedig én "nagykést" adok neki játszani, meg a hússzeletelő bárdot :DD Szerintem a lepontozó szellem járt erre!!!
2009. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Szintén nem sajnálom.De mondjuk a játékokat igazán csak később fogja értékelni, most 10 hónapos.Minden más érdekesebb mint az ő játéka.Viszont attől függ hogy állok, megveszem neki a 6000,-ftos játékot éppúgy mint a pár ezer forintosat.
2009. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia.Hát én nem ugy fogalmaznék,hogy sajnálom,hanem nagyon meggondolom mikor milyen játékot feszek.Megjegyzem,nem is kell egy 7 hós babának rengeteg játék,De ami drágább és ügyességi,vagy fejlesztő azt a tesz-veszen szoktam megvenni.De van,hogy a naygszülökkel összedobatom az árát.de nagyon nem jó,ha tele van tömve a játszó része játékkal.
2009. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem sajnálom rá a pénzt, de azért nem minden héten veszek neki. Szerencsémre, anyukám a kedvenc kabaláimat meg egy két játékomat megtartotta így most kislányom tud velük játszani. Ezért még nem sok játékot kellett vennem.
2009. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!