Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Divat még az újszülöttek és a...

Divat még az újszülöttek és a csecsemők fülébe fülbevalót rakni?

Figyelt kérdés
én úgy vagyok vele hogy nem rkatok mert neki is ugyanúgy fáj mint nekünk csak még nemtudja elmondani,me szerintem amíg nagyon kicsi csak folyton beleakad.szerintetek?
2008. máj. 20. 12:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
A lányom születése után 3 nappal kapta meg a fülbevalóját. Nem fájt neki ez bisztos, hiszen átaludta az egészet.
2008. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A lányom 6 hetes volt mikor kilövettük a fülét.Meg se nyikkant szinte aludt.Mikor kilehetett venni a gyógy ülbevalót raktunk neki egy apró arany karikát, de soha nem nyúlt bele, és soha nem kapott bele.Észre sem vette hogy ott van.Teljesen hozzászokott, és most 2 éves mikor vetkőzik szépen vigyáz nehogy kirántsa.Én ajánlani tudom.Ez az én tapasztalatom.
2008. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En hálás vagyok a szuleimnek hogy baba koromban kilyukaszttattak a fulem. Tizenevesen szerettem volna meg parat de a fajdalomtol valo felelem gyozott. Az a lany aki meg nem szereti a fulbevalot kiveszi a fulebol es szepen be fog noni a helye. Amugy az osszes "lany-babas" ismerosom par hetesen rakatott fulbevalot a gyerek fulebe.
2008. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a kérdés, hogy lehet e, hanem hogy van e értelme. Az én lányom másfél éves, de még sosem hallottam panaszkodni, hogy hiányzik neki a fülbevaló...
2008. máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!