Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy fájdalomcsillapítá...

Lehet, hogy fájdalomcsillapításként cicizik?

Figyelt kérdés
Szegénykémnek jön a 3. és 4. foga. Az elsőket szinte meg sem érezte. De most nyugtalanabb, este nehezebb elaltatni, már átaludta az éjjelt, most egyre korábban megint kel, és pl. ma éjjel 1 órát voltam bent nála, 3x próbáltam visszarakni az ágyba, de nem lehetett. Csak a cicin akart lenni, de nem evett, csak szopogatta, ha elbólintott, és kivettem a szájából félálomban ment utána. Sem az ujját nem szopja, a cumit egyáltalán nem fogadja el. Lehet, hogy így próbálja a fájdalmát csillapítani? Eddig nem adtam neki semmit fogzásra, mert gondoltam, amíg nem szenved, addig fölöslegesen nem tömöm, akár még csak homeos golyóval sem. Az, hogy megint kelt éjszaka, nem zavart, 10 perc alatt végeztünk, és aludt tovább. De most már úgy látom, kicsit súlyosabb. Próbáljak neki valamit? Mi válna be?
2009. aug. 7. 08:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A chamomilla-ból melyiket használjátok? És ez a Gentinox-szal keverhető? Hogy kísérletezzek, melyik jön be? Nem akarok össze-vissza adni semmit!!!
2009. aug. 7. 08:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a babám vele egy hete szenvedünk a foával..nem alszunk éjjel sem.Most kipróbáltam a chamomilla vulgaris ch 15-öt..És hát mit mondjak végre aludtunk éjszaka:DEddig óránként felkelt éjjel ma csak egyszer:)azthiszem be fog ez vállni nekünk..Amúgy valószínű nyugtatásként használja a cicit biztos nagyon fáj a kis drágának:( Kitartás!!
2009. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen lehet együtt használni a dentioxid géllel is mert hemopátiás gyógyszer:)
2009. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vettem neki mindkettőt. A golyóból már 2x kapott, közben egy órát aludt, pedig délután max fél órát szokott bólogatni. Este gondoltam, hogy a géllel bekenem, csak még a technikáját nem tudom, mert amúgy cicin alszik el. És közben nem kéne lenyalogatni. Ezt még nem tudom, hogy oldom meg.
2009. aug. 7. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én akkor szoktam bekenni neki mikor elaludt mert nekem mindig lenyalja..:)Este is kap chamomillát mikor már elaludt igaz megint ébredezett éjjel de elötte két nap végig alvás éjszaka:)Kitartás:)
2009. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!