Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt szokott le...

Mennyi idő alatt szokott le babád a cicizésről?

Figyelt kérdés

Lányom 14 hós és mivel állapotos vagyok döntöttem a leszoktatás mellett.A második napnál tartunk, de sír szegényem, mikor este apa adja neki a tejet.

Sajnálom, de így látom most már jobbnak, nem kívánok kettőt együtt szoptatni.

A szakirodalom szerint 4 nap alatt elfelejti a cicit. Tapasztalat?


2009. aug. 6. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nehezebb, mint neki! Jövő hétre már a múltté lesz az egész! Minek hallgatod, menj egy kicsit sétálni, vagy nézz meg egy filmet! Majd az apja elküzd vele!
2009. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt túl lesz rajta. Szerencsére még elég kicsi ahhoz, hogy szépen leszokjon. Jól csinálod, minden rendben lesz!
2009. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Mi 12 hósak vagyunk, de nekünk nem megy a leszokás, mivel semmit, vízen kívül nem hajlandó meginni cumiból.

És elég kevés már a tejcsi.

Tápszert,tejet, tejpépet mindent próbáltam adni de be sem falja a cumisüveget, vettem Tommee Tippee üveget, mert az anyamell formájú de az sem kell szegénykémnek. :(

2009. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 14 hónapos volt mikor ma´r csak alvás elött és éjjel szopizott.Akor mondtam,hogy elég.féltem töle,de 3 nap kinlódás után a köv nap jobb volt,az 5.napos nem is kérte.Nagyon meglepödtem rajta.....
2009. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az elso este volt baj, utanna ugy csinalt mintha soha sem szopizott volna, nagyon csodalkoztam. Amugy 14 honapig szopizott, o is :))
2009. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom szerencsére egyik napról a másikra leszokott.Igaz 22hónapos:)
2009. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!