Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van listátok egy 13 hós...

Van listátok egy 13 hós babához, hogy mit vigyetek neki nyaraláskor? Átküldnétek?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2009. aug. 6. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam ilyen listát.Sztem menj végig mindenen,és írd össze(2 gyerekem van,a pici 15 hós,mi is most megyünk,én mindig így csinálom):piperecuccok(fürdető,sampon,vmi játék(amit szeret)olló,popsitörlő,pelenka,hintőpor,popsikenőcs,fülpiszkáló(és amit még használtok esetleg testápoló,olaj stb.)50 faktoros naptej

ruhák:attól függ hova és hány napra mentek,mi 11 napra megyünk,nagyon meleg helyre,ezért beteszek kb.15 pólót,10 rövid nadrágot,7-8 bodyt(ebben alszik)és a biztonság kedvéért(meg mert a repülőn hűvös van)4 hosszú ujjú felsőt és 4 hosszú nadrágot

2 fürdőlepedő,2 lepedő,10 textil pelus(én nem használok előkét,ezzel törlöm a száját)2 vékony takaró

játékok:a plüss zenélőjét elviszem(ez az ágyára van kötve ezzel szokott ébredés után játszani)1 kis mackó,2 mintás textil pelus,amivel alszik,egy kis zacsiban vannak a kedvencek(rágókák,zenélő kulcsok,kis autók stb.kb 1kg az egész)

gyógyszerek:homeopátiás szereket használunk,abból mindet(fogzásra,náthára,köhögésre)orrcsepp,Cebion csepp,Smecta(hasmenésre)lázcsillapító,lázmérő,szemcsepp,B vitamin ampulla(doki írta,a teába teszem,a repülőn itatom vele,hányinger,rossz közérzet ellen)Kalcium sandoz pezsgőtabletta.Attól függ hova mentek,esetleg van amit még ajánl a doki.

egyéb:evőeszköz,cumisüveg,előke,babavíz,kész tápszer,üveges kaja,babakeksz stb.

Remélem tudtam segíteni,úgy hirtelen ennyi.

2009. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fésű kimaradt a felsorolásomból!!!
2009. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kalap a fejecskéjére (fontos)
2009. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!