Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaraláskor hogyan oldjátok...

Nyaraláskor hogyan oldjátok meg az evést a babátokkal?

Figyelt kérdés

igaz, már 11 hónapos, csak nem tudom, ha pl. elmegyünk étterembe adhatom neki az ottani ételt? Olaszország az úticél. Pl. pizzát, tésztákat megkóstolhatja? Persze nem a tengeri herkentyűset.

Itthon szinte mindent eszik már, étteremben is evett, erősítsetek meg, adhatom ott is neki ugye?


2010. júl. 26. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ehet veletek.Nyugodtan.
2010. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, de semmi extrát, fűszereset stb. ott is élnek gyerekek, szerintem sok étteremben biztos van is külön gyerekmenü! jó pihenést!
2010. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én 11 hósnak még nem adnék. neki még a főzelék való. de ti tudjátok.
2010. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam ilyenkor mindig van üveges bébiétel (ha itthon vagyunk, akkor magam főzök neki, nagyon ritkán eszik üvegeset, viszont szerintem még nagyon vinned sem kell, csak pár darabot, mert bébiételt szerintem mindenhol lehet kapni), és azt eszi javarészt, ha meg étteremben vagyunk, akkor eszik a miénkből. Semmi baja nem lesz, ha alkalmakkor (tehát nem rendszeresen!), éttermi menüt kap.

Csak az utolsónak üzenem, hogy igaza van, egy ekkora gyerek egyen főzeléket sokat, na de azért ha mondjuk egy hétig, mikor nyaral, akkor mást eszik, akkor attól még nem fog összedőlni a világ!

2010. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!