Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elővettél valamit a gyermekkor...

Elővettél valamit a gyermekkori játékaid közül?

Figyelt kérdés
egyáltalán megőrizted őket? odaadtál valamit a babának játszani? szereti? ilyesmire gondolok,h pl.kirakó-kocka,mesekönyvek,diavetitő,amiket ma már nem,vagy csak nagyon drágán lehet kapni
2009. aug. 6. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
persze. úgy szereti őket, mint én anno:)
2009. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindent ami épen maradt a barátnőm lányainak adtam...kivéve egy orosz babát(matriizéjóska nemtudom mi a neve) egy világító nyuszi, egy pisilős baba,anyum Kati és az én Anikó babám és persze az összes mesekönyv:)

A többit már majd az enyémnek nem merném adni,ők meg rászorulnak és mire én odajutok,hogy gyerekem lesz hááát...

Aminap egyébként elővettem az összes mesekönyvem,olvasgattam magamnak,olyna jó volt nosztalgiázni:)


Amúgy most restaurálom apum 53 éves babakocsiját é hintalovát...nagyon jó móka:)

2009. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
már néhány kabalát megkapott, majd a lego-t is csak ahhoz még pici, meg még van néhány könyvem is
2009. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mi sokat költöztünk az elmúlt években, igy minden játékomat elajándékoztam.1 maradt az pedig a diavetitő rengeteg diával:)Már elővettem a 11 hónapos lányomnak de engem jobban érdekelt mint őt:D
2009. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen:)


Babakocsimat múltkor hoztuk le a padlásról, imádja tologatni. Régimódi, de a célnak megteszi.

Egyik nap diavetítettem is neki, a Frakkot. Élvezte, mutogatott, magyarázott:)

Mesekönyveimet is előkészítettem már, sajna csak a keménylaposak vannak jó állapotban, de a vastag többszáz mesés könyvekből én még olvashatok, csak az ő kezébe ne kerüljön:)

Megvan még gyerekkoromból a Babilon nevű játék is, de az még ráér. Aztán a sok plüssjáték, műanyag figura.

Rengeteg játékomat bevitte anyu az óvodába, mert óvónő és sajnos már onnan kiszanálták:(

2009. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!