Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babámnak gyermekkori...

4 hónapos babámnak gyermekkori ekcémája van. A fején tetején is. Nincs rá esetleg valami ami hidratálná, vagy csökkentené a viszketést?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
seba-med vagy mandulaolaj, vagy paraffinolaj, de a legjobb elmenni a bőrdokihoz
2009. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tünetei vannak érdemes beszélni a gyerekorvossal vagy bőrgyógyásszal speciális kenőcsöt tud felírni ami enyhíti a tüneteket,Ha nem vitted még orvoshoz szerintem minnél hamarabb tedd meg ,ne szenvedjen szegény baba,Mielőbbi jobbulást!
2009. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már voltunk orvosnál. Kettőnél is. De amiket írtak az nem csillapította. A szalicilsavas olaj az csak hámlaszt. de nem puhít.
2009. febr. 3. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Derítsd ki az élelmiszerallergiáját.

Az én kisfiamnak is van ekcémája.Ha az oviban eszik kiüt és az én étrendemen elmúlik.

Valami "E" adalékra gyanakszunk.

2009. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ekcémás a lányom, minden allergológiai vizsgálata negativ, csak bio kaját eszik.

Az ok úgysem derül ki soha az atópiás dermatitis-nél-ez alakul gyermekkorban ekcémává.

A szteroidos kenőcsök enyhitik a tüneteket, de hosszú távon nem ajánlott.

Mi most a babé termékeket használjuk neki nagyon drágák, de a bőrét rendbehozta:fürdető,sampon, testápoló.

2009. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gyermekkorom óte ekcémás vagyok,és a pici is már 2 hónapos korától.Találtam egy nekünk remekül bevált szert,a Sanatopic-ot.A patikában kapható,csecsemőknél is használható.Mi testápolónak is ezt használjuk(kb1000ft).A fürdetésnél használj csak fürdetőkrémet,mert a különböző illatszerek is irritálják a bőrt.
2009. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,a haját is tudod fürdetőkrémmel mosni!

A krémet összeturmixolom vízzel tusfürdő állagúvá,és beleteszem egy pumpás flakonba.Kiválló tusfürdő lesz belőle!

2009. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A bio-kajákkal az a baj,hogy ugyanúgy tartalmazzák az adalékanyagokat(van kivétel)

Tehát az az alma nem volt permetezve és a földje se gyomírtózva,de amikor megfőzik lekvárnak,már beleteszik az aromát,sürítőt meg akár tartósítják is.

Az áraik meg az egekben vannak.

2009. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Sanatopicot a fejbőrére is lehet kenni? Ha igen, akkor utána le is kell mosni?
2009. febr. 5. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem kentük fejbőrre,de szerintem szárazon lehet.De kérdezd meg a patikában.Én ma megyek és ha nem felejtem el rákérdezek!Én a fejét a naturlandos fürdetővel szoktam mosni!Ja és az én babámnak a szemöldökénél is van egy pici ekcéma,arra szoktam sanatopicot kenni.
2009. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!