Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát vegyek/süssek...

Milyen tortát vegyek/süssek az 1 éves babámnak?

Figyelt kérdés
van vm bevállt ötlet?
2009. aug. 6. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
joghurttorta
2009. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi túrótortát veszünk a kicsinek.
2009. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leirna valaki hogyan kell elkesziteni a joghurt tortat? Nagyon szepen koszonom .Nagyon sokat segit.(megeloz egy csaladi vitat :( )))
2009. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok: én így csináltam:)

joghurtot, zselatint összemelegítettem. hagytam kihűlni kicsit, bele kis mézet, ami édesítette, tejszínt és gyümölcsöket. kivizezett formába öntöttem, és babakekszekkel tűzdeltem meg. aztán hűtőbe tettem 1 napra.

remélem neked lesz igazad:)))))))))))

2009. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolonak !!! koszike szepen hogy leirtad ,azert irtam hogy megmentesz egy vitatol mert anyosom akar valami nem nekivalo sutemenyt ossze kotyfolni mert tudja hogy en nem tudok sutni es ezert meg meglesz a veszekedes .hat remelem hogy megerti hogy en akarok neki csinalni sajat magam valami finomat es nem o sem mas!! ja es joghurt az milyen legyen danonino vagy milyen.
2009. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
es a tejszint az suteshez valot vagyis edeset vagy fozeshez valot .vagy tejszin habot? o neharagudj hogy ilyen erthetetlen vagyok de nem akarom elrontani .azert felek. Nagyon szepen koszonom neked a segitseget. !!!
2009. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én asszem talán activiát vettem, naturt. de vehetsz gyümölcsöset is. azért az édesebb és finibb sokkal 1 babának.

ne engedj anyóspajtinak!!!!:)

mindig furákat beszélnek.

2009. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!