Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babámnak letört a fog...

1 éves babámnak letört a fog széle! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kapja a d-vitamint, eddig semmi probléma nem volt vele, nagyon szép fogai vannak (8db). Vigyem emiatt orvoshoz, vagy csak megüthette? Nem a zománc, az egész fog sarka letört. Fogalmam sincs hogyan történt, édesanyámmal volt délután, azt mondja nem esett el.
2011. okt. 1. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig tuti beütötte, az én fiamnak is letört a foga pár hónapja, most lesz 1 éves.Ő a parkettát fejelte le,nem értem hogy pattanhatott le neki a teteje.

Én nem vittem dokihoz, nem fájt neki, azóta is eszik rendesen, nem érzékeny.

2011. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha letört neki a foga széle akkor biztos vághatja a száját(valamennyire biztosan). vidd el mindenképpen fogorvoshoz!!
2011. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha megnézi doki. Pedig valamibe beleüthette vagy elesett mert az úgy magától nem törik le.Kisfiam 1,5 évesen esett hasra, letört az első fogából egy darab. Nem mozgott neki, nem mozdult el. Először a gyerekorvoshoz vittem, ő is azt mondta, hogy nem lesz vele gond. De vigyem el fogászatra, mert esetleg meg kell kicsit csiszolni, hogy nem vágjon. De szerencsére nem kellett vele csinálni semmit se.
2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!