Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőm abszolút nem jár...

A védőnőm abszolút nem jár hozzánk, megteheti ezt?

Figyelt kérdés
Amikor hazahoztuk a kórházból, másnap ki jött meg rá két hónapra, de akkor nem voltunk itthon, azóta mégcsak fel se hívott!Más orvoshoz járunk, nem a mi körzetünkbe, tehát így se találkozunk vele. A párom egyszer összefutott vele, megkérdezte hogy van a lány, meg hogy jön a jövőhéten.Mindez 5-6 hónapja, azóta is jön..Másoknál van ilyen?Vagy azért nem jön, mert nem adtunk neki pénzt?Vagy..?!
2009. aug. 6. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Havonta kellene neki menni.De ha ilyen a hozzáállása,akkor jobb is ha nem megy.
2009. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt, mint nálatok!

más orvost választottunk. De a védőnő az a körzeti kellett, hogy maradjon.Akkor láttam mikor megszületett a Noel, meg amikor 11 hónapos volt. Akkor megállapította, hogy az n fiam " nem normális", mert ők azt tanulták, hogy a gyerekek 1 éves korra vagy beszélnek vagy mennek, de mindkettőt nem.Az én fiam 10 hónaposan ment és mikor ott volt nálunk 11 hónaposan a védőnő akkor mondta hogy apa meg anya.

De nem bántam, hogy nem jött.

A Dokink védőnői nagyon aranyosak voltak és bármikor lemehettem hozzájuk ha gondom volt, pedig nem is hozzájuk tartoztam

2009. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért gáz, mert közben a ti adótokból kapja a fizetést az el nem végzett munkáért, amit mellesleg tuti, hogy leadminisztrál és kiszámláz az oep felé. Egyszer érdemes lenne megnézni, hogy hány hány védőnői látogatásotok volt papíron...
2009. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem vagyunk ezzel egyedül...Én viszem havonta a tanácsadóba,és ennyi.Kisfiam 8 hónapos,és eddig kb 8x volt nálunk,de még az elején,utána nem.Vagyis 5 hónapja a tájunkra se néz.Pedig nagyon kedves,de azért jól esne ha eljönne egyszer-kétszer...
2009. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám is csak addig jött rendszeresen, amíg pici volt a kislányom, pár hónapos koráig. De addig viszont majdnem minden héten jött! Sajnos a mi kerületünkben összesen két védőnő jut az egész körzetre, rengeteg a baba, egyszerűen nincs idejük kimenni mindenkihez, ez van. Gondolom ezért az újszülöttes anyukákat részesítik előnyben, nekik több segítségre van szükségük. Havi tanácsadásra mi is járunk, és ha valami gond van, akkor mobilon mindig elérhető a védőnőnk, aki amúgy egy tünemény.
2009. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám is csak akkor jött amíg pici volt.1-2hóig.Utána 3havonta megyünk mi,vagy ha van valami.De nem kellett mennünk hála.Ez van.ha váltanék a másik se különb itt legalábbis.
2009. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annak aki írta, hogy az újszülőttekhez jár ki, szerintem az, hogy egyszer kijött, mikor hazahoztuk nagyon kevés, mivel 1 hónapos korig beszélünk újszülöttről,utána csecsemőről, és tudtommal azokat havonta egyszer látogatni kell.A párom is azt mondta, hogy jó, hogy belőlünk él, mégse jön hozzánk, mert néhány tanács elkelt volna, mivel nincsenek itt rokonok, ismerősök.
2009. aug. 6. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!