Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, beválik?

Mit gondoltok, beválik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7.5 hónapos, tápszeres 4 hónapos kora óta. Nagyon szépen eszik már szilárd ételt, és azóta átalussza az éjszakákat. Mostanáig. Már szerintem egy hónapja is, hogy felébred, egyre sűrűbben. Csak pár korty vizet adok neki, előtte cumival kínálom, de van, hogy negyed óránként nyöszörög..Most gondoltam át, hogy mi még mindig a Hamana 1 tápszert esszük. Lehet, már nem elég neki? A dokinénink mondta, hogy ne váltsunk, még régebben, mert nagy baba, biztos elég még neki. Én ma vettem magamtól BEBA Aktív Jó éjt 6+ Tápszert, hátha segítene átaludni sz éjszakát.

Meg is itta jó ízűen a kicsim. Szerintetek beválhat?


2009. aug. 5. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyanez a helyzet. Humana 1-et eszik reggel, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, uzsonna tejpép, vacsora Beba jó éjt. Átalussza az éjszakát, mostmár talán csak 1x megyek át, mert hiányzik a cumi. De, volt olyan éjszakánk amikor óránként nyöszörgöt, félóránként nyöszörgött, mire rájöttem, hogy csak melege van! Túlöltöztettem éjszakára! Most csak Bodyban alszik, azóta nyugi van.
2009. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napközben egyen többet,este alvás előtt tartalmasabbat!Nekünk ez vált be.
2009. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bodyban és zokniban alszik amúgy. Előző vagyok.Lehet tényleg a meleg is,de etesd többször ha kell.Mi 5x eszünk egy nap. :)Ennyit "kér"

8 hós

2009. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok 8 hós a babó.
2009. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hajnalban 180 ml tápszer

10 körül gyümölcs

ebéd vegyes főzelék hússal (egy kis tálkával, nem tudom mennyi ml)

uzsonna ma egy baba joghurt volt, utána még egy adag tejpép

vacsora 210 ml tápszer

napközben elrágcsált egy kifli csücsköt

és emelett iszik kb 3 deci vizet

9kg, nem hasfájos nagy legény

pelusban és egy atlétában alszik csak, panelban vagyunk közel 30 fokban

köszi mindenkinek

2009. aug. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!