Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 6 hós korától 8 hós...

A kisfiam 6 hós korától 8 hós kóráig 320 g. -ot hízott. Nem kevés ez?

Figyelt kérdés
3200 -al született, most 8 kg, és 71 cm.
2009. aug. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
az kevés,de összegészében a fiacskád nem kicsi.szerintem ez szép súly.
2009. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a fontos,hogy mennyit hízik,hanem,hogy fejlődik-e?

Ha kevés lenne a súlya,az orvos vagy a védőnő már biztos szólt volna neked.Tapasztalatom,hogy a gyerekek egyideig gömbölyödnek,majd elkezdenenk nőni.És kezdik újra előről.

2009. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3400zal született, most egy éves, 8200 gramm és 79 centi. Van olyan hónap, hogy csak 80 grammot hízik. Most három hét alatt 10 grammot. És az utcán még így is lekövérezik.:-( a doktornő most letiltotta a gyümölcsöt, csak nassként kaphatja, főzeléket kell neki sokat adnom. Pedig nincs semmi baja a gyereknek, már önállóan jár és a szellemi fejlődése is teljesen normális, már kezd szavakat mondani. Úgyhogy speciel nem értek egyet a felhízlalásával. Miért kéne egy táblázathoz ragaszkodnunk. egyébként egészségügyi fősulit végeztem, ennek ellenére nem látom miért baj ha vékony. Ezzel csak azt akartam mondani, ha jól fejlődik a fiad, nem beteg akkor szerinem nem kell aggódnod.
2009. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20.29es vagyok megint. Mielőtt valaki leszólna.nem éheztetem a gyereket, annyit eszik amennyit akar, szeret is enni, egyszerűen szerintem ilyen az alkata. Ha duci lenne akkor sem esnék kétségbe.
2009. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!