Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam holnap lesz 9 hónapos....

Kisfiam holnap lesz 9 hónapos.6 hónapos korától kap tápszert. Egy hete egyáltalán nem hajlandó megenni a tápszert, este is bébiételes főzeléket kap (gyümölcsalapút). Baj, hogy nem eszi meg a tápszert?

Figyelt kérdés

Mindenképpen kell neki?

Egyébként lehet valamivel ízesíteni a tápszert? A főzelékeket, tejpépet, gyümölcsöt megeszi, sőt még a darabos ételeket is, amiket villával nyomkodunk össze neki.


2010. jún. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan elhagyható, de ha még adni szeretnéd, próbáld ízesíteni neki, pl gyümis bébiétellel, de vigyázz nehogy túl sűrű legyen, a lyukon tudja azért kiszívni!

Vagy cserélj neki más tápira, vannak ízesítettek, én a banánost adtam, mert ő sem fogadta el a simát!

2010. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van,próbáld ízesíteni,vagy más tápit próbálj.Nagyon finiket lehet kapni :))Az enyém egy ideig semmi tápit nem evett meg,csak a hiperfolyékonyra készített tejpépet :))Akkor volt 5 hós.
2010. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom.
2010. jún. 9. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
9 hónaposan simán elhagyható a tápszer. Ha napi 1-2-szer adsz neki az elég.
2010. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is holnap lesz a kisfiam 9hónapos! :)

Mi is ebben a cipöben járunk,mi ugy csináljuk az orvos javaslatára,mivel nekem sem ette meg a tápit,söt öklendezett töle,h hiperszuper folyákony tejpépet kap,illetve rizstejet,és a fözelékébe szoltam belekeverni a tápszert a babaviz helyett,igy megeszi,igaz az nem sok naponta,de mégis csak vmi,egyébként ha ugy sem enné meg azt mondta a doki nénink,h akkor menjen tovább neki a rizstej,azt szivesen issza,illetve a tejpép vagy nagon higan,vagy kanalasan,keményebben,illetve mi még eszünk sinlac-ot is,ezt gyümihez keverem neki!

2010. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap 22:08 Éppen az a pláne, hogy egyáltalán (még napi 1-2 alkalommal sem) fogadja el.
2010. jún. 10. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!