Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad egy 10 hónapos babának...

Szabad egy 10 hónapos babának a fűben mászni? Cicák is vannak az udvaron.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nem jó neki, ha még ebben is korlátozva van, csak arra figyelj, hogy többször mossatok utána kezet és ne vegyen semmit a szájába. Kislányom is állandóan a földön lenne és van is az udavron, igaz nincs macsek, viszont a mamámnál van és én ott is letettem, mert megőrül egyszerűen kézben.
2009. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úristen!!Miért ne szabadna?A kisfiam már 7 hónapos kora óta csúszik-mászik a kertben, boldog, hogy azt teheti, amit szeretne.Miért kell korlátozni?
2009. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad, még jót is tesz neki, ha nincs állandóan a lakásban, hanem kiviszed a természetbe friss levegőre, biztosan élvezi a kicsi :) Csak ahogy előttem írták, kézmosás és mosakodás sose maradjon el, ha látja, hogy mindig kezet kell mosni, jól rá tudod szoktatni a higéniára is :)
2009. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi kicsi korunkban is állandóan kint voltunk. Kutya, macska.... állandóan a szánkban a kezünk.... És képzeld, még a toxoplazma fertőzés is elkerült érdekes mód. Pucér p.csával szaladgáltam télen egy szál gumicsizmában a hóban, nővérem a kutya táljából ette a "finom" falatokat! Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nem is szabad burokban tartani őket, 10 hósan nem lesz semmi baja, ha kint játszik, ahogy később sem. Mindent a szájába vesz majd, esetleg figyelj arra, hogy hova rakod le.

Így erősödik az immunrendszerük! Nem lesz baja, had érezze magát jól! :)

2009. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!