Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet strandra menni...

Hogyan lehet strandra menni baba mellett?

Figyelt kérdés
Kislányom nyáron lesz 6-7-8 hónapos. Imádok strandra járni, idén sem akarom kihagyni. Ti hogy oldjátok meg? Felváltva mentek a vízbe a párotokkal és valaki mindig kint marad a babával? Vagy be lehet vinni picit? Persze a korszerű, vízforgatós medencére gondolok, ahol folyamatosan ellenőrzik a víz minőségét v. oda se vigyem be?
2008. máj. 19. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

szia,


Nem hinném, hogy kisbaba mellett ez a legfontosabb dolog!

Én semmiképpen nem vinném strand vízbe a 8 hónapos kislányomat.

2008. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is pont ekkora, nyáron sokat akarunk mi is strandra menni, meg a Balatonra is megyünk. Nekem sajnos nincs párom, de úgy fogjuk megoldani, hogy majd megyünk együtt a nagyszülőkkel, meg tesómmal, meg majd biztos barátaimmal (köztük a kisfiam keresztanyjával) is, és szerintem ha úszni akarsz egy jót, akkor felváltva mentek a vízbe, de egy ekkora babát egy kis pancsira be lehet vinni a medencébe szerintem. Én legalább is be fogom. Elsőre csak a lábacskáit lógatom be, és ha nem lesz rajta semmi kütés, akkor legközelebb már jobban belelógatom a vízbe, mert imádja a fürdést. Amúgy a babaúszáson is medencében vannak a három hónapos babák is. Persze a medencébe majd a lépcsős részhez viszem, hogy én rá tudjak arra ülni, így könnyebb lesz tartani.
2008. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én kisfiam élete első nyaralásán hat honapos volt és én bizony vittem a strandra a vizbe pelussal nem sokat de vittem és még a balcsiba is soha semmilyen baja nem lett szép nyarat neked:)))
2008. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a melegre vigyázz csak. ha menni akarsz menj, de hétjköznap és ne a legnagyobb kánikulába. amire figyelj hogy a pelust azonnal levenni mikor kjöttök, mert akkor szaporodnak a korokozok mikor kijöttök a meleg nedves palusban. vigyetek félsátrat ami napellen véd. és igen baba úszáson is elkaphat bármit.
2008. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszolonak: azert a kisbaba mellett sem all meg az elet, es a strandolas egy fel evesnek is orom mar!
2008. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

11-15 óra közt ne legyetek napon, kend be gyakran magas faktorú krémmel, adjál rá úszópelust, aztán hajrá :)

Az enyémek szerették a felfújható kiscsónakot is, aminek alul volt két luk a lábaknak.

Szervezz be barátnőket, nagymamát, akkor teljes lesz a pihenés, biztosan jut idő magatokra is ;)

Igenis, nem kell kihagyni, én is vittem tavaly az akkor 4 hónapos babámat, igaz, ő a vízbe nem ment, de a tesóinak büntetés lett volna otthon maradni... minden megoldható!

2008. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont az ilyen megnyilvánulásoktól félek, amit az első válaszoló írt, kicsit érzékeny vagyok az ilyenekre, mert első baba és mindig attól félek, hogy valamit rosszul csinálok. De imád a kislányom pancsizni, nekünk sem jut más kikapcsolódás, mert nyaralásra idén nem futja, úgyhogy "csak" a strand marad. De megnyugtattatok, hogy nem teszek semmi rendelleneset, köszönöm. :-)
2008. máj. 19. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Én írtam az első választ:

Nem azt mondom, hogy sehova nem lehet vinni, és megáll az élet.

Mi 2 hetes korától visszük magunkkal mindenhová a csajt, és abszolút nem vagyok annak a híve, hogy a széltől is óvjuk a gyereket.

De a strand vize azért nem a legtisztább, ahol ilyen-olyan emberek elvégzik kisebb-nagyobb dolgaikat.

Max. a baba pancsoló, de azt hiszem azt meg ilyen picik még nem használhatják, ugye, mert felnőtt nem mehet be velük. Gondolom nem 1-2 órát akarsz eltölteni a strandon. Annál többet meg nem tudom, hogy fog elviselni egy ilyen pici, főleg, ha van 30-32 fok.

Egy 9 hónapos kiscsaj anyukája.

2008. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Vidd nyugodtan.A lányom 4 hónapos,és öt is fogjuk a strandra vinni.Persze nem tüzö napon,´´es nem ka´nikulában.Növérem is vitte a lányát,és semmi bajuk nem lett.Ha vízböl kijöttök,égyböl zuhiztasd le,pelust le,kend be a börét krémmel,és minden ok lessz.

15hetes kislány anyukája

2008. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is aggódó típus vagyok, én 8 hónapos korában, agusztusban megyek vele néhány napra, persze családdal, menni fogunk strandra is, de én abba a vízbe nem merem belemártani, úgyhogy viszünk egy pici felfújható csónakot, abba engesdek a zuhanyzóból vizet és az lesz az ő pancsolóhelye. Amúgy azért vagyok benne biztos, hogy csak így fürdőztetem mejd, mert nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos a bőre, van rajta néhány pici seb és félek, nehogy elfertőzzem.
2008. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!