Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nurofen lenyugtatja a babát?

A Nurofen lenyugtatja a babát?

Figyelt kérdés

1 hónapja ébresztett éjelente legalább 4-5ször a babánk. Nem tudtuk edönteni, hogy jön az első foga és attól (íye nincs bedurranva), vagy attól mert megindult a mozgása, forog-pörög éjjel-nappal, vagy egyszerűen egy rossz szokás, hogy éjjel felébreszt minket.

Adtunk neki 2 ml Nurofent és most 1 hónap után végigaludta az éjszakát. Szuper dolog! Csakhogy most nem tudom, h akkor ez azt jelenti, h egyértelműen a fogfájdalom miatt van, h nem alszik, vagy lehet ez még mindig egy rossz szokás nála, csak a Nurofen beszedálta/lenyugtatta éjszakára és olyan mélyen aludt, h nem volt "kedve" felkelni műsorozni?!?!


2009. aug. 5. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet a nurofen hatása,mert mi is nagyon fogzunk olyan pár perc múlva biztos kibujuj a dolog,én is nemrég attam neki először nurofent és nagyon nyugis baba lett egész nap.de másnak nemkapott és akkor is nyugis volt.szóvel lehet hogy az tette,de az is lehet,hogy elmúlt egy időre a fájdalma és most hűvösebb is van már egy picit.
2009. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sziasztok .miota kibujt az also ket foga a lanyomnak amig bujt jobban mondva ,allandoan felsir ejjel ez olyan 1 honapja van sohasem volt hogy ilyet csinaljon mindig ataludta az ejszakat 2hos kora ota.de mar kibujtak a fogacskak es eleg regota mar nagyok is latszanak es harap is mar veluk de meg mindig nem alszik ejszakankent tobbet van fent es sir mint alszik.akkor adjak neki en is nurofent (mi a pontos neve mire valo hogy kerjem a patikaban)es hanyszor es mikor adjam neki? nappal nincs gond csak ejszaka.koszonom en is a segitseget. 10 hos kiscsajszi anyuja,.
2009. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt vedd:

[link]


nurofen szuszpenzió. van epres és narancsos. 890 ft. 2 ML-t nyomtam be neki a fecskendővel szájba és szépen lenyugodott tőle és aludt. Láz és fájdalomcsillapító

2009. aug. 5. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugtat is, de nem annyira mint sok más fájd csillapító. Egész éjszaka nem hat, szóval nem tudom értelmezni babád viselkedését, vszínűleg inkább a fájdalma múlt el.
2009. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
koszike hogy leirtad a nevet!! meg annyit akartam kerdezni hogy ha nem lazas akkor is adjam neki? hat egesz ejszaka felsir forgolodik e nem lazas vagy szomjas.
2009. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-ik valaszolo vagyok.
2009. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a nurofen nem csak lázcsillapító, hanem fájdalmat is csillapít. tehát, ha fogacska okozza a kínlódást, akkor enyhíti a fájdalmakat.
2009. aug. 7. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
koszike szepen .minden jot .!!
2009. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!