Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszer adjak neki 9...

Milyen tápszer adjak neki 9 hónapos korától?

Figyelt kérdés
Eddig Milupa Milumil HA1et, és 2-t evett, de lassan már 3as kell..az már nem HA-s ugye? Milyet adjak neki? Azért kell HA-s mert én tejérzékeny vagyok. Kösz ia válaszokat előre is
2009. aug. 4. 20:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és ha arra válszolna még valaki, hogy most jön a foga, alul kettő, már át is szakad az íne, attól pukizhat sokat, és mehet a hasa? feltűnően sokat pukizik, de nem sír, nem fáj a hasa. Köszi
2009. aug. 4. 20:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező 9 hósan 3-as tápszerre váltani, főleg, ha tejérzékeny vagy.

Mi 1 évesen váltottunk 3-as tápszerre, bár a dr.nőnk azt mondta, hogy maradhat a 2-es is.


Fogzás okozhat hasmenést, nálunk szinte mindig együtt jár a kettő :(

2009. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy mildibé 3-as banános amit mi eszünk, de ha a babád megeszi a simát, akkor azt adnék neki. 1700 ft körül van az ára. Jó még a beba 3-as tápija is, de az már 3000 ft.
2009. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem muszáj váltanod, az én kislányom is Milupa HA2-t eszik, és azt mondta a doktornő, hogy 2 éves koráig fel lehet íratni, így gondolom, addig ehetik.

Ha te tejérzékeny vagy, konzultálj a gyerekorvossal, hogy ő, hogy látja, elkezdheted-e a sima tápszert használni.


Amúgy a kislányom nem is szereti a simát, abból alig eszik, míg a HA-ból 200akat eszik.


10 hós kislány anyukája

2009. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi! hát akkor marad a 2es, remélem elég neki. elég rossz mert ne mtudom ő tejérzékenye, de jobb az óvatosság. sok van a családban sajnos, énis örököltem. köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 4. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a sima milupa 2-est adtam neki, HA-at már nem kapott ez időtájt.
2009. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!!
2009. aug. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!