Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek született novemberben a...

Kinek született novemberben a babája? Mit tud már? Hány foga van? Miket eszik?

Figyelt kérdés
Az én fiam nov. 20-án született. Most kezdett el mászni, de a kúszás egy az egyben kimaradt. A napokban ült fel. 4 hónapos korától eszik zöldséger, gyümölcsöt. Már kóstolgat margarinos kenyeret, babapiskótát is. 5 foga van. Tapsolni, integetni is próbál.
2009. aug. 4. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én fiam nov. 5 -i. Már több mint 2 hónapja mászik, előtte kúszott is, a mászással egyidőben rájött hogy kell leülni is, szóval azóta ül is. Kapaszkodva feláll, integet, tapsol, csettint a nyelvével. Mond 1-2 szót. 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, nagyon nehezen ment, mert még mindig anyatejes, de most ebben a hónapban annyira ráérzett a dolgokra hogy nem hogy bármit megszik, de még enni sem lehet mellette mert egyből kér belőle. :)
2009. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja első vagyok. Szóval 6 foga van, és eszi a zöldségeket, gyümiket, piskótát, kiflivéget, és már eszik a mi kajánkból is ha olyat főzünk amiből ehet. Persze eszi a csirkemllet is, pulykát, főzelékkel, vagy gyümivel, van hogy magában is.
2009. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! 21. én született, mászik 2 hónapja, feláll, kanapé mellett lépeget, integet, gagyog, még szót nem monbdott, a hozzátáplálás nehezen megy, pedig tápszeres, de lassan már belejön..jah 1 hónapja ül, 1 foga kint van és 2 jön éppen:)
2009. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bar az enyem december eleji, de november vegi baba lett volna. Meg nem maszik, de villamsebesseggel kuszik. Anyatejes, de mar 3szor eszik szilardat. Nem valogatos egyaltalan, a darabos kajakat is betolja, bar csak 1 hete jelent meg a ket also foga. Imad sikongatni, "enekelgetni", az anya szot mondja, de foleg akkor ha panaszkodik:-) Tud papat integetni, tapsolni, belecsap a tenyerembe ha kerem, es az arcomon mar mutatja, h hol a fulem, az orrom, a hajam. Ha az ovet kerdezem, h mutassa meg, akkor is az en testreszeimet mutassa:-)Sot az apa fulet is rajtam keresi:-)mas most nem jut eszembe.
2009. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam december 14.ei 3 hete szaladgal tiszta erobol negykezlab,es julius22.en felallt a kisagyban.A kajakat imadja,mindent eszik szinte a mi kosztunkat is kostolgatja ,mert ha nem adok neki ordit mint a sakal...kivancsi ra...4 fogunk van...mi nekunk is a vajas kenyer a kedvencunk e s a virsli,a csirke husi brokkolival es krumplival.
2009. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
utolso kb julius elejen jott ra h hogyan uljon fel magaba...
2009. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam november 18-án született.

2 hétig kúszott,könyökkel.

Alig múlt 7 hónapos,amikor felült,rá 2 napra feltérdelt,másnap felállt,4.nap lépegetett a kiságyban.

Csak kb.1 hét múlva kezdett el mászni.

Azóta egész nap feláll,leül,guggol,persze kapaszkodva.

6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,idáig minden ízlett neki.

Az esetek 99%-ában én főzök neki,már sok dolgot csak villával összenyomva kap.A mi ételünkből állandóan kér,sajtot,pogit,kenyeret,kekszet.

Foga még egy sincs,és nem is néz ki úgy,hogy a közeljövőben kibújnának az elsők.


Tapsolni az én kezembe tapsol,néha becsúszik egy igazi pá-pá:)!

Egy szót tud,de azt egész nap gyakorolja,azt,hogy "hamma".

Imád enni,ha meglátja,hogy készítem neki,akkor sikítva kacag.

5x-6x eszik egy nap,abból 2-3 étkezés még anyatej.


Röviden ennyi:)!

2009. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en fiam november 28-an szuletett. Hat honapos es par napos volt, amikor kuszni, maszni es ulni kezdett, ez mind ket napon belul es egy honappal kesobb allt fel eloszor. Agy mellett, butorok mellet kapaszkodva lepeget, illletve atkapaszkodik az en kezembe es parat lep, ha tolatok. Integetni es tapsolni egy hete tud, puszi kuldest meg mi nem is gyakoroltuk, valahogy nem jutott eddig eszembe, hogy azt is kellene. :-S

Meg nem mond semmit, bar a maszas tanulas utan ket-harom hetig meg a hangjat sem hallottuk, annyira a mozgasra koncentralt, hogy abbahagyta a gagyogast, de ujra kezdte.

Az evessel mi jol haladunk, tekintve, hogy haspok es ha nem figyelnek oda, akkor meg a kutyakajat is megenne. O tapszeres volt az elejetol szinte, hozzataplalni ot honaposan kezdtem, de akkor meg csak tejpeppel, majd ket hettel kesobb jott a gyumolcs, zoldseg. Egybol ki is kellett valtani a tapszert harom etkezesnel, mert ha elvettem tole a kajat, akkor sirt es mar nem kerte a tapszert. Reggel es este maradt a tej, kozben haromszor eszik. Kb harom hete rajott, hogy egyedul enni jo, azota a kockara vaghato es nem tul lagy gyumolcsoket o eszi egyedul, valamint a reggelije kenyer, sajt es hazi fott sonka lett. Altalaban az en foztomet eszik, de kap bolti babaetelt is.

2009. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo vagyok, ez kimaradt: 7 foga van, most vag at a nyolcadik.
2009. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!