Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babát mennyi ideig...

3hetes babát mennyi ideig lehet fürdetni? Úgy értem, h minél gyorsabban vegyük ki a vízből vagy pár percet lehet locsizni vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne:)
2009. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan lehet vele locsizni. Mi újszülött korától több percet pancsiztunk vele és 3 hetesen imádott a vízben lenni. Most 4 hónapos de még mindig imád lubickolni.
2009. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha úgy látod hogy nyügös közben akkor vagy vedd ki a kádból vagy próbálj közben mosolyogva beszélni hozzá és úgy locsolgatni hogy megszeresse. De ha szereti mért ne locsizhatnátok? Az én fiam elinte nem szerette biztos rossza kórházi élmény volt neki, aztán folyamatosan játszottam vele közben, most meg már imádja, ficánkol, lubickol közben.
2009. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 10 perc körül olvastam ajánlottnak, hogy azért ne fázzon -ebben a 30 fokban :)-. A miénk imádja, ha locsolgatom a pociját, vagy kicsit mozgatom oldalra a vízben, mint egy kis sellőt. A pociban is lebegett.
2009. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. Én sem siettem el soha. Az elején addig volt vízben, míg mindenét szépen megmostam (nem siettem), majd ahogy nő a fürdés ideje is nő vele. :)

Ha hűvös van akkor tényleg csak addig, míg megmosod, de a nagy nyári melegben ráértek! Huzat ne legyen! Ahogy kiszeded a vízből, azonnal terítsd le a fürdőlepedővel. Nem lesz baja! :)

2009. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk addig volt rohanás, amíg volt köldökcsonk.

Most 6hetes, nem lehet kivenni a vízből, csak halláskárosodás árán.

Ha nem fájna a derekam, maradhatna is, így az időmérőnk a hátam.

2009. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!