Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéstől kipirosodott...

Hasmenéstől kipirosodott popsira mit ajánlotok? A Sudocream nem használ.

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk használt, csak nem 1-2 nap alatt, persze csak akkor kezdett gyógyulni amikor teljesen elmúlt a hasmenés. Szellőztesd a popsit amennyit lehet, ne adj rá pelust. Sudot csak vékonyan!!
2009. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet! Péntek óta van hasmenés, már kezd helyrejönni a pirosság a sudo-tól. Türelem!
2009. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk csütörtöktől tart, és egyre pirosabb.
2009. aug. 4. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pedig a sudo a legjobb. Ha mást nem vegyél a patikában patikai popsikrémet, nekem az is használt. De ha a doki írja fel olcsóbb vmennyivel.
2009. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy lett jó, hogy száraz (!) popó bőrébe bemasszírozva, tényleg elmúlik, ne aggódj.
2009. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bepanthen is jó
2009. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj kamillateát és azzal törölgessed neki naponta többször, mellette ahogyan már írták, szárazra törölt popsira vékonyan a sudocrém. Nem tudom nem e volt szájpenészetek, akkor naponta legalább 3szor boraxos popsikenőccsel érdemes még kenni. Ha hiszel a homeós szerekben akkor azok is sokat segíthetnek. A tünetek alapján találtok szert. Miért van hasmenése? Antibiotikumot szedett-e? Milyen a kaki? Pöttyök is vannak -e? stb.. Ebben a melegben lehet pelenkakiütés is, arra is van több fajta, ha a bőr rózsaszínes,piros akkor Apis 15ch napi 1x5golyó, ha lángvörös,meleg tapintású akkor Belladonna 9ch napi 2x5golyó, ha pöttyös is és terjed a hát felé vagy a nemiszervek felé akkor Sulfur 9ch 1x5golyó. Remélem hamar rendbejöttök!
2009. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem használt,már sebes volt a popsija,a gyogyszertári krém se segitett.Minden uj ételnél ez volt,és 2 hétig is elhúzódott,hintőporoztam,és igy javult.Aztán popsitörlőt váltottam,kamillásra,és azóta semmi baj nincs,2 nap alatt rendbetette.
2009. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!