Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen korán már jöhet a foga?

Ilyen korán már jöhet a foga?

Figyelt kérdés

8 hetes a kislányom, úgy 1-1,5 hete egyre jobban nyáladzik és rágja az öklét.

Alul a két első fogacska helye fehérebb, és mintha meg is lenne duzzadva.

Ez már a fogzást jelenti? Ennyire korán? Másnak is ennyire hamar jött?

Melyik fogak jönnek ki először?


2009. aug. 4. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Valóban azok a fogak jönnek elsőnek.Nyáladzhat ettől.Az én lányom is ekkora körül volt, de foga csak fél évesen lett.Sokat kínlódtunk,mire végre kibujt:(
2009. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nyáladzik és rágja az öklét... na majd jól belesek a szájába, ha felébredt.
2009. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő is 2 hós.
2009. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem simán átvészeljük, eddig minden olyan jól ment.

2009. aug. 4. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A fog kibújása egy hosszú folyamat, nem egyik napról a másikra megy. Az én kisfiam is akkoriban kezdte a nyáladzást és a rágcsálást mint a Te picikéd, neki 4 hónaposan jött ki az első kettő, 5 hónaposan a 3.-4., 7 hónaposan az 5. Most 9 hónapos, és még mindig 5 foga van.
2009. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És az ökölrágást elmúlik? Nem szeretném, ha nagyon a kezét rágná. Vagy felesleges ettől tartanom?

Nem jobb a cumi?

2009. aug. 4. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!