Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos babák anyukái,...

Nyolc hónapos babák anyukái, Nálatok hogyan alakulnak az étkezések?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikor milyen típusú ételt adtok a gyerkőcnek? (reggeli-tízórai-ebéd-uzsi-vacsi)? Esetleg több/kevesebb étkezés? Köszi előre is a válaszokat!
2009. aug. 4. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Most próbálkozunk a kiváltásokkal, már 3-nál tartunk.Reggel tápszer, tízórai alma v banán v körte v szilva v barack, ebéd bébiétel vagy valami húsis házi pürés,uzsi szintén gyümi, vacsi jó éjt tápszer, éjjel megint tápszer.De most akarjuk már bevezetni tízóraiba a túrós-gyümis krémet, persze kizárólag házi készítésűt.
2009. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reggeli tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd tápszer, uzsonna főzelék, vacsi tejpép vagy tápszer.


Most, hogy meleg van, több tápszer és kevesebb pép fogy, de majd én is el szeretném hagyni pld. a déli tápszert.

2009. aug. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Reggel szopi, tízórai gyümölcs vagy husifalat kenyéren, sajt kenyéren - falatok. Délben főzi, majd szopi. Uzsi gyümölcs. Vacsi főzi. 10kor, alvás előtt szopi.

Ált még van délután egy szopi, meg iszik is kb 1 dl vizet.

2009. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy adod neki a husi meg sajtfalatokat kenyéren? Összenyomogatod előtte? Vagy megrágod egy kicsit? Az enyémnek még csak 2 foga van, nem nagyon eszik ilyesmit.
2009. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

NEkünk is 2 fogunk van alul. Nem, nem rágom meg:-))

Nagyon pici falatokat kap, amiket szétnyomogat az ínével /feltételezem/, a kenyér foszlik, a husi meg pl főtt csirke, szálaira esik, miközben nyammogja. 8.5 hós és nagyon gyorsan nyeli a falatokat, sőt szívesebben eszik így, mint kanállal pépeset.

Ami sztem jó, mert már a főzit is símán megeszi, akkor is, ha nem pépes, hanem darabos.

Nekem a doki ajánlotta, hogy vezessük be a katonákat időben. Én is nézhettem furcsán rá, de kipróbáltuk és igaza lett.

2009. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, akkor én is elkezdem kipróbálni! :) Még csak ma lett 8 hónapos. Anyukám szerint "elő kell rágni" ilyen picinek, de biztos én is furcsán nézhettem rá, mert elhallgatott, és nem hozta szóba a témát azóta. :)))
2009. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hú, köszi a válaszokat! nekem reggel szopik, tízóraira gyümölcs - néha bekeverem burgonyapehellyel, ebédre főzelék, uzsira gyümölcs, vacsi tejpép aztán szopik alvás előtt. sajnos egyik napunk sem alakul úgy, mint az előző, így néha csúszunk vagy cserélünk kaját.. szeretném már, ha beállna a rendszer. szép napot nektek!!
2009. aug. 4. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

nekunk reggeli tapszer, de csak nevetseges mennyiseget tudok beletuszkolni (100-120ml), amugy sem egy nagy evo. Tizorai gyumi tejpeppel keverve, vagy joghurtal, vagy turoval, ebed fozelek, uzsi tejpep, alvas elott vacsi tapi(szinten csak nagyon keves),es a fiam ejjel meg mindig eszik egyszer tapszert.

2009. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, az en fiamnak nincs meg foga :(, de a pici kenyerfalatokat sajttal, sonkaval, o is elnyammogja.:)
2009. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!