Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor szokassam át...

Hogyan és mikor szokassam át egy éves kislányomat tápszerről a kakaóra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha azt a tápszert még megkapná minden este, mert hidd el, jót fog neki tenni. Segít az immunrendszer kifejlődésében. Az én kislányom 3 éves koráig itta minden este, mi Nutrilon-t használtunk.Leszokott probléma nélkül, elmagyaráztuk neki, hogy az kisebbeknek való, igyon inkább vacsira joghurtitalt(kakaót nem szereti).
2009. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azt előttem szólóhoz inkább a tápszer mit a tejnek nem nevezhető valami nekem a nagyobbik 4 éves koráig itta magától elhagyta a kisebbik 1,5 éves korába hagyta el azóta sem iszik tejet vagy kakaót, de eszik hüvelyeseket néha joghurtot diós mákos dolgokat a dokinéni azt mondta ha ezeket eszi nem lesz gond a kalcium pótlással had igya ne vedd el tőle.
2009. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ezt a baromságot! 4 évesig????

Teljesen tápszer ellenes vagyok bocsi!

2 fiam van, 1 éves koruk után itták a rendes bolti tejet.

Kakaót az én kicsim sem szereti, de a tejet igen!

Semmi bajuk sincs, a nagy már 10 éves lesz!

2009. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
1 éves korukig meg szoptak!
2009. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát én se tudom eldönteni, mit csináljak, most még csak 8 hónapos a lányom, és tápszeres 3 hónapos kora óta (sajnos). Azt hiszem, jövő héten megkérdezem erről a gyerekorvost. (mármint hogy tej vagy tápszer 1 éves kor után)
2009. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mikor kapjon tejet neked kell eldöntened.ugyis mindenki más fog javasolni.Van aki 1 és van aki csak 2éves kora után ad a babájának... Mi inkább megvárjuk a 2 évet(biztos ami biztos). De kakaót azt már 1éves korától iszik,csak én a tápszerbe keverek neki hozzá.
2009. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de teljes mértékben egyetértek a 21.59-es válaszolóval. Én is tápszers ellenes vagyok. Én 10 hós korában az anyatejet elkezdtem keverni kecsketejjel, mert már egy evesen el akartem választani. Utánna meg a kecsketejet kevertem rendes bolti tejjel, még végül a sima tejet itta csak. Egy 3 éves gyereknek már mi a fenének lenne szüksége tápszerre? Ha át akarod szokatni akkor először kevert a tápszert rendes tejjel és fokozatosan növeld a tej arányát, még végül a tápszert elhagyod.
2009. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
A pontozásból kiderül, hogy mennyi tápszermániás anyuka is van valójában.
2009. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21:59 vagyok

Köszi, köszi.

Legalább vannak akik megértenek.

Továbbra is az a véleményem, hogy a dokik lobbiznak a tápszer mellett a kis jussuk reményében. Köztudott az ajándékozás a gyógyszergyártók felől...

És ugyanez a helyzet sajna a védőoltásokkal.

És persze, hogy azt fogják mondani, hogy igyon tápszert amíg csak lehet.

2009. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!