Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is köpköd evés közben?

Más babája is köpköd evés közben?

Figyelt kérdés
7 hónapos, kanállal eszik. Néha rajtam több kaja van mint a szájában :). Amúgy kaja nélkül is köpköd aztán játszik vele. Másnál is van ez így?
2009. aug. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, kifújja, kilöki, kitüsszögi, és még sorolhatnám. Rám is kéne előke...

A lényeg, hogy ne jusson le a torkán, bezzeg az anyatejet szereti...

(8hónapos)

2009. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vajon mikor szokik le erről?
2009. aug. 3. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
8,5 hósan abbahagyta. Azóta néha azzal szórakozik , hogy hirtelen kicsapja a kanalat a kezemből és röhög, milyen szépen röpül a főzi:) de az igazság az, hogy akkor játszik a kajával, ha nem igazán éhes. Ha gyümievés után 3-4 órával eszi a főzit ( a gyümit sinlaccal töményitem), akkor kulturáltabban eszik:)
2009. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy hétig csinálta, de már gyomorideggel mentem ebédeltetni. Mert főleg azokat fújta, mivel ebédre ugye főzeléket kap. Mikor rászóltam, de egyszer, határozottan, hogy nem szabad, kiröhögött! Aztán bevetettem az élesfegyvert, mindig tartok etetésnél egy rongydarabot, hogy a kiköpött, lepottyant kaját gyors feltöröljem, hogy legalább azt ne maszatolja tovább. Ezt a rongyot jéghideg vízzel öblítettem át, és mikor köpködni kezdett, nem szóltam semmit, csak finoman áttöröltem a ronggyal a pofikáját. 2 nap múlva befejezte. Most persze nem tudom, hogy volt-e ebben a hideg rongynak tényleges szerepe, de próbáld meg, kíváncsi vagyok, másnak is bejön-e!
2009. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké! Kipróbálom a hideg türcsit!:)
2009. aug. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!