Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányomat ott merjem...

9 hónapos lányomat ott merjem két napra hagyni a nagyszűlőkkel?

Figyelt kérdés
Eléggé megromlott a kapcsolatom a férjemmel, hétvégén elmennénk, hogy kettesben legyünk két napot, addig a picit anyumék vállalnák. Egy házban élünk, a nagyszűlőkkel is majdnem olyan jól elvan, mint velem. Mégis, nem tudom, hogy bírná, vagy én hogy bírnám nélküle. Mit tennétek Ti? Tudom, hogy nekem kell tudnom, de nem tudom.
2009. aug. 3. 07:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
ja,helló:-)))eggyel feljebb.02-es.
2009. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! El fogunk menni két napra, és remélem sikerülni fog megoldani a gondjain
2009. aug. 3. 13:35
 23/31 A kérdező kommentje:
véletlenül előbb elküldtem, szóval gondjainkat, a babámnak is az lenne a legjobb.
2009. aug. 3. 13:38
 24/31 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan otthagyhatod. Amint írod akkor rátok fér egy kis egyedüllét a férjeddel, ha rendbe tudjátok hozni a kapcsolatotokat akkor az a babának is majd csak jót tesz hosszútávon. Úgyhogy mindenképp menjetek, és ahogy írod anyukáddal is elvan a baba akkor minden rendben lesz. Majd meglátod inkább neked lesz nehezebb, nélküle mint fordítva. Meg ott a telefon és tudhatod, majd hogy hogy van, úgyis hívod majd őket.
2009. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
32%
Az az anyuka aki szoptatja a babáját meg se fordulna a fejében a gondolat,hogy 2 napra másra bízza,hiszen akkor ki szoptatná.?
2009. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
9.24-nek! Te nem vagy normális!! Szegény, már sajnállak, hogy ilyen h....vagy. Nem nyaralni mennek, hanem megmenteni a házasságukat és átbeszélni a dolgukat, de azt úgy nem lehet, hogy a gyerek ott sír mellettük. És kefélni, bár azt te csinálod, ők inkább szeretkeznek, otthol is tudnak. Nem azért mennek el. Az ilyen idióta minek ír??
2009. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
51%
15.28-nak. Már valószínűleg nem szopik a baba, de különben is már annyi mindent ehet 9 hósan, hogy kibírja 2 napig szopi nélkül. Meg különben ezért találták fel a mellszívót, meg a cümisüveget is. Ilyen esetekben bárki megetetheti a babát.
2009. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Kedves 17.19.Egy 9 hónpos baba még sok anyatejet igényel.

Természetesen van cumisüveg,de mire visszaérek a két napos pihenésből,szinte biztos hogy a baba nem fogja elfogadni a szopit.A szoptatás pedig nem csak etetés annál sokkal-sokkal több.

Úgy látszik most mindenkire mérges vagy aki nem ért veled egyet.

Valószínű hogy a kérdező babája már nem szopik.

És a babát sem fogja megviselni érzelmileg,hisz jól kötődik a nagyszülőkhöz is.

Az én értékrendembe a 2 napos elutazás nem fér bele,kicsinek tartom még a babát ehhez.

De a kérdező máshogy gondolja,csinálja úgy ahogy jónak látja.

2009. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De el fogja fogadni a szopit, a nagyobbik lányom "vegyesen" volt etetve, vagyis hol ciciből, hol cumisüvegből kapta az anyatejet (sokat utaztunk, jött velünk ő is, de igenis egy autóban vagy százezrek előtt egy parkban nem lehet rendesen megszoptatni, maradt a lefejt tej a cumisüvegből), semmi gond nem volt belőle. Ráadásul ha egy anya ideges (márpedig miért ne lenne az, ha gond van a házasságával), akkor hiába van a baba mellett, a baba megérzi az anya hangulatát és ő is ideges lesz. Ennél az is jobb neki, ha 2 napig nélkülöznie kell. Különben is a babák időérzéke nem olyan mint a miénk, nekik 2 nap nem 2 napnak tűnik, hanem jóval kevesebbnek.
2009. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Igen a tied elfogadta ,de ki meri megkockáztatni,főleg olyan babánál aki soha nem ivott cmisüvegből.

Nem vagyunk egyforma anyák,nincs két egyforma baba.

Valóban a gyerekek időérzéke más,de nem kecesebbnek hanem többnek érzik az időt mint mi.

2009. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!