Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos lányomat ott merjem...

9 hónapos lányomat ott merjem két napra hagyni a nagyszűlőkkel?

Figyelt kérdés
Eléggé megromlott a kapcsolatom a férjemmel, hétvégén elmennénk, hogy kettesben legyünk két napot, addig a picit anyumék vállalnák. Egy házban élünk, a nagyszűlőkkel is majdnem olyan jól elvan, mint velem. Mégis, nem tudom, hogy bírná, vagy én hogy bírnám nélküle. Mit tennétek Ti? Tudom, hogy nekem kell tudnom, de nem tudom.
2009. aug. 3. 07:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%
Azt írtad, hogy a baba ugyanolyan jól elvan a nagyikkal mint veled. Nyugodtan hagyd velük. Én sajnos nem tudtam szoptatni, szóval ott tudtam hagyni a nagyikkal. Először két hetes volt, mikor egy egész napra ott hagyatam velük, Utána pedig négy hónapos, mikor majd egy hétre elmentem egy konferenciára. Igaz, én úgy alakítom, hogy mással is ugyanúgy ellegyen mint velem. Apával nagyikkal, keresztapuval..
2009. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jól elvan velük, sokszor anyukám segít a fürdésnél is, eteti is, mert a férjem sokszor éjszakás, szinte jobban elvan a mamával, mint az apjával.
2009. aug. 3. 07:57
 3/31 anonim ***** válasza:
67%
Szia.Két nap nem a világvége.Bár én nehéz szivvel hagynám ott,de a cél szentesít.Meg ha mégis gond lenne hazatudtok jönni.Most nagyon fonotos a házasságod megmentése is.Szerintem menjetek el, és majd menetközben ugy is meglátod és tudsz lépni.jó pihenést nektek.
2009. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

[link]


[link]

Pár órára ott hagynám dekét napra nem.De amint írtad a te döntésed.

2009. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Nyugodtan hagyd ott velük.

Ha nagyon idegeskedsz, hogy mi van vele, bármikor felhívhatod a szüleidet telefonon.

2009. aug. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Telefonon úgyis tartjuk majd a kapcsolatot, és az út is csak másfél óra, bármikor haza tudunk menni, ha kell.
2009. aug. 3. 08:21
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
Én nem hagynám otthon. Csak azt szeretném kérdezni annak idején a te szüleid elutaztak nyaralni mondjuk a Balcsira nélküled? Ha igen akkor, hogy esett? Nekem a szüleim soha nem mentek sehova nyaralni nélkülünk mert mi így vagyunk egy család és ha problémák vannak együtt kell megoldani. És még is boldogok a szüleim. Később is sok probléma fog adódni és akkor mindig elmenekültök majd előle? Ez csak valami divat, hogy most mindenki egyedül megy a gyereke nélkül nyaralni. Hát nem tudom én nem ilyen nevelésben részesültem. A szüleid mit szólnak hozzá? Arról nem beszélve, hogy a gyerek mit szól hozzá. Ha meg akarod menteni a házasságod akkor inkább menjetek el ebédelni egyedül és beszéljétek meg a problémákat.Nem csak a keféléssel (mert gondolom azért kellene elhagyni a házat, mert minden mást megtehetsz otthon is)lehet megmenteni egy házasságot inkább azzal, hogy megbeszélitek a problémákat. Ha meg csak szórakozni kívántok akkor meg minek válaltatok gyereket? Akkor nagy valószínűséggel még nem vagytok rá érettek. Mert minden felnőtt tudja, hogy az első év nem arról szól hogy szórakozzunk. Mindenek eljön a maga ideje.
2009. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó, te micsoda bunkó vagy!

A házasság megmentéséhez a kefélés is hozzá tartozik!

Egy egyórás ebéd alatt nem lehet átbeszélni a problémákat, mindenki füle hallatára,már bocs. Fogadjunk, hogy neked se férjed, se gyereked!

2009. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem kefélésről van szó, azt otthon is meg tudjuk oldani, az nem is gond köztünk. A szüleim is voltak nélkülem nyaralni, nem tudom, hogy esett, nem emlékszem rá és a mai napig szoros a kapcsolatom velük mégis. Jó lenne ha egy ebéd alatt meg lehetne oldani minden problémát.
2009. aug. 3. 09:52
 10/31 A kérdező kommentje:
Közben jött még egy válasz, neked is köszönöm, én is erre gondoltam.
2009. aug. 3. 09:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!