Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyit alszik a 3,5 hós baba...

Menyit alszik a 3,5 hós baba éjjel és napközben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 17. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Babánként változik.Az én la´nyom reggel 6-7körül kel.8-fe´l órát alszik.majd egész nap fennt van du.alszik 1,5-2 órát,majd 21-kor megy aludni.Èjjel 2x kel enni.

Miért a tiéd mennyit alszik???

15hetes kislány anyukája.

2008. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden babánál változó. Van olyan anyuka, akinek még 3hós korban sem alszik jól a kicsi, mindig felkel. Az átlag ebben a korban a napi 15 óra alvás, éjjel 10, napközben 5.
2008. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez tényleg változó, de nemcsak babáknál, hanem egy babánál is, attól függően, milyen napja van. Az én lányom este 8-tól alszik fél 7-ig általában. Napközben van olyan, hogy összesen 2 órát alszik és van olyan is, hogy délután egy huzamban alszik ennyit. Szerintem ne törődj a nagykönyvben leírtakkal, a babád érzi, mennyi alvásra van szüksége és azzal se törődj, más korabeliek mennyit alszanak, mert az dem biztos, hogy irányadó:-)
2008. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is két és fél hónapos. Éjjel 13 órát alszik, kétszer kell enni, de félálomban vagyunk és egyből alszunk is vissza. Nappal alig alszik, igénye lenne rá, de nem akar. Emiatt estére elég nyűgös. Van, hogy az egész napom altatással ment el, de sehogy sem ment. Babakocsi sem megoldás már:( Feladtam..:))
2008. máj. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!