Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a 4hónapos kisfiamnak...

Mennyi a 4hónapos kisfiamnak a folyadékszükséglete?

Figyelt kérdés
Sajnos tápszerrel táplálom,4napos kora óta Mecsek baby teát kapja!Nagyon szereti szinte alig tudom elvenni töle a cumisüveget!:-)Napi szinten megiszik 2dl-t!Nem sok ez neki?Az étvágy is jó szépen fejlödik!Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 17. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha jó az étvágya akkor nincsen gond.Pláne,hogy meleg van.Had igyon amennyire szüksége van.csak tápszert kap???

2008. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, ahogy jön a meleg, lehet, hogy még többet is fog kérni. Meg persze nő is, az én 1 évesem a kajcsi és szopi mellett megiszik 4 cumisüvegnyi teát is! Azaz kb 1 litert.
2008. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem csak tápszert kevekap,fözelékeket,gyümölcsöket is turmixolok neki!Gyümölcslevet is iszik!(pár kortyokat)Ebédre+uzsonnára!:-)nagyon ízlenek neki!
2008. máj. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!