Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túró rudit mikor ehet a baba?

Túró rudit mikor ehet a baba?

Figyelt kérdés
A túróját csoki nélkül már hamarabb?
2009. aug. 1. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Épp nemrég láttam egy filmet arról, hogy mik vannak az ételekben. Hiába, hogy van a túró rudiban túró de mellette van egy csomó olyan anyag (színezék, aroma és egyéb szerek amik olyan hatással vannak a gyerekre mint pl a hiperaktivitás is. Sokan mondják a túrórudi nem hízlal hát ennek pont az ellentetje igaz. Egyébként 1 éves koránál hamarabb ne egyen szerintem és bocsi az offért csak van ebben igazság de sajnos ezeket a dolgokat nagyon nehéz kikerülni mert szinte mindenben van olyan anyag ami káros a szervezetünkre nézve.
2009. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Én már 9 és fél hónaposan adtam.A csokit leszedtem,imádta igy is.Csokisan majd 1 éves kora körül...szerintem...
2009. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én 10 hónapos korától adom neki, úgy ahogy van. Nem sokszor eszi, ezért akkor a csoki is az övé.
2009. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

13 hós a fiam, de még nem evett TúróRudit. Tök jól megvan nélküle. Csokit sem evett. És bolti túrókrémet sem. Danone joghurtot csak 11 hó után kapott, de abból is csak olyat amiben nincs aprómagvas gyümölcs.

Vegyél neki túrót és egy kis gyümivel keverd össze.

Annál finomabb nincs neki.


Az első válaszolónak teljesen igaza van!

2009. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
10 hósan már adtam neki a túró részét. Csokit még nem adtam bár már egy éves , azért még várok vele.
2009. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokféle választ! Szerintem várok 1 éves koráig, addig a túró gyümölccsel keverve jó ötlet!
2009. aug. 2. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Én is adtam neki túrót gyümivel keverve.Kiköpte.Vettem túrórudit,azt meg falta(persze csoki) nélkül....szóval nem tudom,te tudod,te érzed mikor mit adsz nyugodt szívvel a babádnak.
2009. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Valószínű azért kipróbálom a túró rudit, mert minden gyerek szereti! Sőt a felnőttek is.
2009. aug. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!