Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már nem állapot! Mit tegyek?

Ez már nem állapot! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4,5 hós lányom másfél, két óránként fenn van éjszaka. Nem tudom magam kipihenni, kialvatlan vagyok, a férjemmel néha úgy beszélek mint a kutyával, egyszerűen nem bírom tovább. Már azon gondolkodom hogy veszek tápszert(anyatejes) és leadom a gyereket anyámnak 1 napra hogy kialudjam magam. Mit csináljak vele? Le kellene szoktatni, de hogy???
2009. aug. 1. 07:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Ujjatlanban? Hány fok van nálatok? Nem lehet, hogy inkább fázik?

A fogára próbáltál adni valamit? Lehet még nem látod, de az mocorog.

Mióta ilyen rosszak az éjjelek? Csak most 1-2 hete, vagy régóta?

Fejd le a tejet, és éjjel etesse apa, az is segítség.

Amúgy lehet, hogy egy ennyi idős baba még kér enni 2 óránként. Nappal hogy eszik?

2009. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Jó az első módszere, csak tea nélkül-mert arra ugyanúgy rá fog szokni- és csak 6-7 hónap után. Előtte még nem, akkor még kicsi!!
2009. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta a babám már 6,5 hós és még mindig ez a helyzet. Már hosszúban altatom.
2009. szept. 30. 20:35
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Este adj neki tejpépet.

De inkább megszokásból kelhet szerintem.

Szóval apa simogassa vissza éjszaka.

Mivel apa még annyira nem jó neki, vissza fog aludni, mert érte nem is érdemes felkelni.

Én nem szoptattam meg éjszaka, a hátát simiztük felváltva. 2 hós kora óta alszik este7- reggel7-ig.

Most 15 hónapos.

Nappal sem tudsz aludni mellette?

Nekem kettő gyerekem van, de én minden délután lefeküdtem pihenni.

2009. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mit vacsorázik a babád?
2009. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten minden nap ezt csinálja,vagy van hogy többet alszik éjszaka mint 2 óra. Nekem egy ismerős azt mesélte,hogy gyereke csak 13 hónapos korában aludta át az éjszakát. De igaz az nem kelt fel két óránként enni.

Egy szobában alszotok a babával? Mi amikor külön szobában költöztettük akkor aludta át először az éjszakát. Ha van rá módod próbáld meg. Egy ötlet.

Majd írj hogy lett -e változás?

2009. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kamilla tea vált be. Este fele azt kap inni és a fürdővizébe csepegtetek néhány csepp levendula olajat. Az én rosszalvó lányom azóta max egyszer kel éjjel, pedig előtte fenn volt 3-4szeris és én max másfél két órát aludtam egyhuzamban kb egy évig. Azóta élvezem, hogy pihenhetek. Egy próbát megér
2009. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 6,5 hónapos vacsira kaphat tejpépet, vagy főzeléket is. Az én fiam úgy alussza át az éjszakát, hogy este 7kor fürdetés, vacsira főzelék, 10:30-ig még "rohangál" akkor kap egy kis tápszert ésátlag 11-re alszik. Ő most 10hós, de kb fél éves kora óta ez a menet. Ha még mindig felébred annak tényleg oka van, de a sírni hagyás szerintem se jó megoldás! A doki nem monott erre semmit?
2009. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az első válaszolónak teljesen igaza van.
2009. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindennap ezt csinálja. Próbáltam már külön menni tőle, vissza a férjemhez de nem lett jobb a helyzet. A védőnő ajánlott egy gyerekorvost aki pszichoterápiával is foglalkozik, hátha ő tud segíteni.
2009. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!