Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2kérdésem is lenne, egyik...

2kérdésem is lenne, egyik nemidevágó, hogy miért vannak fekete kérdőjeles kérdések is? Ezek miben különböznek a kék jelüektöl?

Figyelt kérdés

és amit akartam még kérdezni, mit adtok egy 15honapos babának kostolgatni? Alma-barack-dinnye-krumpli-sárgarépa?

köszi 15hetes babós:-)))


2009. júl. 31. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mit is akartam mondani... :-)))))))
2009. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fekete kérdőjeles kérdések, azok azoka kérdések, amiket kiemeltek. 36 óráig nem kapott rá választ és így ki lehet emelni
2009. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ohhhhhhhhhh,köszyke,mostmár ezt is tudom:-))))))))))
2009. júl. 31. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A fekete kérdések azok, amelyeket a kérdés kiírója még egyszer feltesz, amire nem, vagy nem elég megfelelő választ kapott.

A babád 15 hetes, vagy hónapos. A 15 hetesnek lehet barackot, almát kóstolónak adni, a 15 hónaposnál már kicsit elkéstél ezekkel:-))))))

2009. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fekete kérdőjeles kérdések egyszer már régen kiíródtak,most újra fel tehették a kérdéseiket,ha nem kaptak rá kielégítő választ,vagyis a feketék egy korábban már szerepelt kérdések.

15 hós babának? Mindent ,amit csak megkíván,kivéve a zsíros,ételek,és a szárazbab.

2009. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:-))) és télleg én lenni hüje,mert elirtam picit,szoval 15HETESek vagyunk,tegnap töltöttük:-)))))))))
2009. júl. 31. 12:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Venni észre:-) Kicsit szétesve lenni?

A dinnyét kihagyhatod egyenlőre a felsorolásból, a többi szép lassan, egymás után mehet! Minden jót nektek!

2009. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köcce!!! és igen lenni kissé bekábulva ettöl a ku..a melegtöl,ami a panelban van,bab mégis tudni jot aludni,ilyenkor mama pihenni,illetve itt irogatni:-)))


a dinnyét mégcsak odaértettem a szájához,s annyira édesen nyalogatta:-)) de többször nemis adtam neki még,de akko nemis adok:-))))


köcce mégegyszer:-))) Ti mekkorák vagytok?????nállatok nem lenni meleg:-) ?

üdv M

2009. júl. 31. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:

6 hós. Kidőlt, mint a korhadt fa a viharban, alukál és szépen hagyja anyukáját hülyeségeket írogatni:-)

Ma nálunk nincs meleg, fátyolfelhő, szél.

Bár nálunk állítólag vagy fúj a szél, vagy esik az eső, vagy harangoznak:-)

A dinnyét meg legközelebb csak 8 hósan érintsd a szájához.

2009. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor Ti már nagyok vagytok:-)))

merre van ez a nállunk,mert én most kinéztem az erkélyen,hátha nálunk is lenne valami felhő szerű képződmény,de semmi:-(

mi szegeden fövünk a lakásban:-)


ééss a dinnyét MIÉRT nemnagyon lehet neki nyalogatni???

erröl nemis tok semmit,vagy csak nemnéztem eléggé utána?? hmmm....

no én megyek sült krumplit kell hogy egyek,már ugy kívánom:-)) de nem jön a teso( remélem még!!)ha van kedved máskor is a hüjeségemet olvasgatni írhatunk egymásnak emailt majd...........persze ha van kedved,s időd:-)))

2009. júl. 31. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!