Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siklósi, Harkányi vagy a...

Siklósi, Harkányi vagy a közeli kismamákat keresnék, van itt aki ott lakik?

Figyelt kérdés
Ha va,kérem irjon nekem privit,mert lenne egy kérdésem.előre is köszönöm.
2009. júl. 31. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel kapcsolatos a kérdés?
2009. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.oda megyünk 4 napra nyaralni,és azt szerettem volna kérdezni,hogy alkalmas e a harkányi strand egy 7 hónapos pancsolásásra.és megszerettem volna kérdezni,hogy mit érdemes megnézni,ha odavalósi vagy akkor ird meg nekem,de szerintem nem,mert akkor irtad volna.másokat nem akartam ezzel untatni.sajátkezü tapasztalatok kelettek volna.
2009. aug. 2. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Siklóson laktam sokáig jelenleg Harkányban. Nyugodtan viheted a strandra a kisbabádat, van gyermek medence is és van mellette az úgynevezett "lepke" medence, ami olyan alakú mint egy lepke szárny az egyik fele hideg a másik melegebb, oda is betudtok menni úszógumival, mert az mély.

Látnivalók: Siklóson a siklósi vár, Máriagyűdön a templom, de a templom alatt még a főút mellett van egy családi ház ahol tigrisek és oroszlánok vannak a kisgyermekedet bizti érdekelni fogja:-). Matty egy falu siklóstól kb20 kmre, ott van egy tó és mellette egy étterem ami egyben farm is, vannak lovak, pávák (most születtek éppen), szamarak, birkák, egyszóval nagyon sok állat az is biztos élvezné. Jó tanács szúnyog riasztót használni kell ott. Pécsen meg nagyon sok látnivaló van, Pécs kb 25kmre van székesegyház, sétaló utca(király utca) ahol a színház van. Harkányban pedig sok fagyizó, étterem van, nagy piac, lehet menni lovaskocsival, ami végig visz Harkányon. Bármi kérdésed van nyugodtan írj, ha pedig nekem jut eszembe még más írok! Érezzétek jól magatokat!

2009. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.Nagyon sokat segítettél,picit megnyugodtam.abba biztos vagyok,hogy nem fogunk unatkozni.A babám most olyan ki kiváncsik kacsa,minden érdelki,hála.köszi a segítséged.bár még keressük a házat amit ki tudunk venni,de biztos lesz az is.köszike.
2009. aug. 3. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még nincs meg a szállás, ebben is tudok segíteni, mert a párom szülei adnak ki szobákat (ehhez külön wc, zuhanyzó is van, főzőfülke, légkondi) és van egy külön családi házuk 2 szoba nappalival azt is ki szokták adni, mind a kettő közel van a strandhoz. Ha érdekel írj és átküldöm az honlapcímet ahol megtudjátok tekinteni a szobákat.
2009. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!