Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem bírunk beállni 7,5...

Miért nem bírunk beállni 7,5 hónapos babámmal napirendre?

Figyelt kérdés
Én csinálok valamit rosszul, mert néhány napnál tovább nem működik, minden apró dolog felborítja szintén napokra a rendszerét, de egész jelentéktelen dolgok, pl egy vendég, aki 1-2 órát van nálunk.Nem tudom mit tegyek, mert ez az össze-visszaság se nekem, se neki nem tesz jót.
2009. júl. 30. 19:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
milyen lehet a napotok? lehet hogy csak te érzed ugy hogy nincs rend. Írd le a napot kiváncsi vagyok és ugy lehet megértem.
2009. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

szia

nem olyan egyszeru dolog a napirend, nagyon babafuggo a dolog. lanyom szinten 7,5 honapos es en mar szuletesetol kezdve probaltam kialakitani egy napirendet ami tobbe kevesbe mukodott. voltak hetek amikor siman es voltak hetek amikor egyaltalan nem. most nagyjabol beallt egy rend, de ne ugy kepzeld, hogy minden oramu pontossaggal tortenik, inkabb csak megvan egy forgatokonyv es attol fuggoen, h milyen napunk van gordulekenyebben vagy nyugosebben sikerul. amit sikerult nagyjabol megtanitani, hogy a sorrend eves, jatek, alvas es nagyjabol tudom, hogy mikor kellene aludnia, napi 5xetkezes. leirom kb egy napunkat, de nem kell pontosan igy erteni:

7 korul ebredes, szopi, visszalaszik valameddig

11 korul eves, jatek, rovid szundi(sajnos csak 30 perc)

15 ora korul eves, jatek, seta alatt rovid szundi

18,30 korul eves jatek

21 ora utan furdes

21,30 szopi, alvas reggelig

en hiaba probaltam megtanitani a babamat, hogy hosszabbat aludjon, nem sikerult, pedig nagyon sokat kinlodtunk. szerintem ne varj el a babadtol semmi olyat amire az o termeszete nem alkalmazkodik. sok sikert

2009. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nálunk fix időpontok semmiben sincsenek, plusz-mínusz 1-2 óra mindig pl a kaja, alvás,és hiába próbálom, hogy kb azonos időbe legyen, lehetetlen.az apja is hol így hol úgy dolgozik, és akkor foglalkozik vele, amikor ideje engedi, talán ez is befolyásolhatja
2009. júl. 31. 17:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos kisfiam reggel 7 körül kel.Visszaalszik fél 10 körül 1 órát. 12kor ebéd 13 kor alszik 15 óráig.4 kor evés,fél 6-6 ig alszik.Este 8 kor fürdés,vacsi,9 körül alszik el.Nekünk így állt be.
2009. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!