Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak is mindig van...

A babátoknak is mindig van valami az orrában?

Figyelt kérdés
Már megőrülök! Ráadásul picit olyan, hogy bele is lehet neki látni, de én állandóan észreveszek neki valamit! Minden nap nem is akarom neki szívni, meg most már ahhoz nagy, hogy tudja mi jön, és csak bírkózás lesz belőle. De ha fülpiszkával piszkálom, akkor is csak ez van. És időnként jó testes adagok, de egyben kijön. Nálatok is?
2009. júl. 30. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hónapos a kisfiam és neki is igen méretes dolgok vannak benne. Olyankor ha nagyon száraz akkor fújok bele sterimar orrspray-t és vagy hapcizik és kijön, vagy mutatom neki, hogy fújjon egyet(ílyenkor olyan aranyos) és úgy . A porszívót nem szoktam használni csak akkor ha nagyon nem jön ki neki.
2009. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
5 hós a lányom,minden nap fülpucolóval bányászok valamit:)
2009. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!