Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen hagyjátok...

Mennyi idősen hagyjátok otthon babátokat ha elutaztok? Nem féltek hogy nem ismer meg ha hazajöttök?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora a baba és mennyi időre mész el.

Én már 1-2 hónaposan itthon hagytam-nagyszülők unszolására -amíg férjemmel elmentünk a Tescoba-ez 2-3 óra volt, szoptatásra itthon voltam, és jó volt kicsit kimozdulni.

Mikor már fél év után szilárdat is evett, akkor volt, hogy a városban elintéztem dolgaim és regel 9-től délután 4-ig a mamával volt a kicsi, nagyon jól elvoltak.

Most 13 hós, akár egész napra itt merném hagyni, de éjjelre még nem bíznám másra, mert nem a legjobb alvó. Ha felébred, engem kér, még apát sem fogadja el.

És soha nem féltem attól, hogy ne ismerne meg utána-bár sosem napokra hagytam el.

2009. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm szintén 13 hónapos kisfiát hagyta itthon édesanyjával, mikor egy hétre nyaralni mentek a férjével kettesben. Baba és nagyi kapcsolata nagyon szoros volt, ez nem volt gond, viszont a kissrác megorrolt az anyjára. Apának rettentően örült, mikor hazajöttek, de anyát szinte kerülte napokig, bizalmatlan volt vele. Gondolom, attól tarthatott, hogy anya megint elmegy, vagy ilyesmi.
2009. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!