Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babatej-ről mi a véleményetek?...

Babatej-ről mi a véleményetek? Amit porból kell készíteni s 1 éves kortól ajánlott.

Figyelt kérdés
Kisfiam elmult 1 éves s még naponta 4-5x igényli a szopcsit.Gondoltam megkinálom ilyen tejcsivel,hátha izlik Neki....
2009. júl. 30. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Nestlé babatejet veszem. Nálunk a lányom (15 hós) alig várja, hogy megegye a kenyeret reggel, mert tudja, hogy utána jön a tejci. Egyszerűen imádja.
2009. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, h ide irok. De lányom is most töltötte az egy évet, és a lényeg, h kb. meddig elég ez a fajta tejcsi? (ha reggel- este kapja)
2009. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nestlére rá van írva, hogy 14 adag, tehát, ha kétszer kapja akkor 1 hétig elég. Az én lányom úgy 15 hós koráig még rendes tápszert evett 2x, aztán kezdtük el a babatejet csak reggel, mert aztán napközben úgyis eszik még tejterméket és így valahogy összejön az ajánlott fél liter. Szóval nekünk 2 hétig elég. De a Milupát is szoktuk venni, amelyik éppen olcsóbb. Az egy hónaapig is elég, mert dupla annyi van benne.
2009. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!