Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Odaadhatom holnap reggel a ma...

Odaadhatom holnap reggel a ma este elkészített tápszert a babámnak?

Figyelt kérdés
Vacsira ugyanis nem kellett neki.
2009. júl. 29. 22:47
1 2
 1/11 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia! Csak a szemelyes velemenyem mondom, en nem adnam, szerintem keszits neki frisset reggel.

Remelem segitettem. :)

2009. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nyáron felejtős,inkább frisset adj neki,ezen ne spórolj!

majd esetleg télen lehetséges.

2009. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Állítólag ugyan úgy berakható a hűtőbe és tárolható 24 óráig, mint az anyatej, de én sem tenném be! Nekünk is volt már, hogy megmaradt, de kiöntöttem, mindig frissen csinálom!
2009. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

23.19-es vagyok. Amúgy a tápszer dobozán is az van, hogy a már elkészített, de fel nem használt tápit ki kell önteni, nem szabad újra felhasználni.

Nem érdemes kockáztatni!

2009. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.Akkor reggel frisset kap.
2009. júl. 29. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Én pl.Este elkészítem a reggeli kaját berakom a hűtőbe..semmi baja nem lesz és megspórolok egy 5 órai bömbölést..persze mindenki ahogy csinálja..
2009. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az a rossz, ha beleívott a pici, akkor kerülhetnek beke bacik a szájából. Amúgy én is úgy tudom steril üvegben, hidegen elkészítve, a hűtő belsejében 24 órát állhat.
2009. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindig frisset adok, ha így járok. De pl. ha napközben nem eszi meg egyszerre, egy óra múlva még neki tudom adni ami megmaradt. Remélem az nem okozhat neki bajt. :S
2009. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nikcsi ***** válasza:

Nem kell 5 orat bombolnie... En ugy csinalom hogy a vizet keszitem be (felforralva, lehutve), aztan reggel 30mp a mikroban, bele a tapszer es kesz is. 1 perc.

Ha napkozben nem itta meg en ugy tudom 2 oran belul felhasznalhato, legalabbis a dobozon ez van.

2009. júl. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Én a fiamnak mindig frissen készítettem a tápszert,de kész téboly volt.Ha a második is ne adj' Isten tápos lesz,akkor tuti megcsinálok előre pár adagot.

De itt most a megmaradt kajával kapcsolatos a kérdés,úgy én sem adnám oda,inkább nyüszítsen egy picit,minthogy elrontsa vele a gyomrát.

2009. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!