Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brendon! Szereted, vagy nem?

Brendon! Szereted, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, akkor miért nem?


2009. júl. 29. 21:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szeretem. Bunkók az eladók és szerintem drága. Szerettem volna katalógust is kérni még anno, de az eladó nemes egyszerűséggel annyit kérdezett, hogy "Minek az magának?" Na azóta a Minimanóban vásárolok. Az sem olcsó, de a sok tízezer forintért amit kifizetek 2-3 havonta, akarok mást is kapni nem csak beszólást egy bunkó senkiházi eladótól.
2009. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nagy pocival elmentem körülnézni, és beleszerettem a hordozókendőbe. Meg akartam venni, de azonnal! Szerencsére a férjem észnél volt. Neki is nagyon tetszett, de a 10 000 HUF-ot gázosan soknak ítélte. És igaza lett, egy másik boltban 5400-ért vettük meg. Nem rosszabb a minősége, nem silányabb, hiszen még mindig használom, pedig 11 hónapos a fiam, egyszerűen csak nem a menő Brendonban vettem...
2009. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Sokan írják, hogy rossz a kiszolgálás és, hogy bunkók az eladók. Hát nem tudom, nálunk itt a nyíregyháziban nagyon kedvesek, segítőkészek, aranyosak.
2009. aug. 5. 21:25
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

Én a Brendon M5-ben voltam egy hete.

Autósülést szerettünk volna venni 65 ezerért.

Mivel a Kiddy márkának ők az egyetlen importőre ezért kénytelen voltam bemenni. Bunkó volt az eladó és vagy fél órát szobroztunk ott két gyerekkel, mire kitalálta, hogy nincs a raktárban, csak az van ami ki van rakva.

Hát ennyi pénzért nem fogok egy koszos használt szart megvenni. Más megoldás esetleg? Megrendelni? Azt mondta egy hét múlva lenne itt. Hát egy hetet sem fogok várni.


Az outletben sajna nem árulják ezt a típust, ott 1 perc múlva jön az eladó és segítőkészek nagyon. Lesik minden lépésed. Viszont egy pár hónapja vettem body-t 2 db-ot, aminek a nyaka olyan kicsi volt, hogy egyszer sem tudtam rátenni a gyerekre. 700 ft/db volt az ára, de azért elmennek a pics*ba, hogy olyat árulnak amit tudják, hogy használhatatlan. (Nem a gyereknek van nagy feje, rossz volt a szabása, el volt b*va.)


Az ülést végül az M7-es mellett vettük meg.

Ott nagyobb a forgalom és az eladók is rendesebbek.

2009. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nálunk (Békéscsaba) nagyon kedvesek, udvariasak és segítőkészek az eladók. Az én férjemmel nem lehet vásárolni, utál bámészkodni, én meg órákat eltudnék tölteni egy bababoltban. Ezért a szuper honlapjukon itthon kinézem, hogy mit szeretnék, és az áruházban csak leakasztom a kiszemelt árút.

Én vettem már Adidas és Nike szabadidőt is (mikor kupon akció volt), és annyit mondanék, hogy 200 x volt kimosva és semmi nem látszik rajta (eltettük a kistesónak). A piacon is vettem szabadidőt (csúszni-mászni), és már az első mosás után kibolyholódott. Szerintem igaz a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve!

2009. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég drága, de pl a bodykat ott szoktam venni, mert jó árban vannak és jó minőségűek, cipőt ill. lábbelit is onnan veszünk, mert arra nem sajnálom a pénzt, meg 1-2 ruhája van onnan kisfiamnak. Ja, és sapik is jó árban vannak, kádállványt csak ott tudtunk venni, szóval nem mndig, de gyakran járunk oda.
2009. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
drága és tényleg bunkók az eladók, de ha még csak az lenne, de nem értenek semmihez, én kérdezek ők meg csak mondják, hogy hát izé, meg nemtudom. Én sokszor azért megyek be, hogy valamit megnézzek, megtapizzak és megvegyem neten vagy máshol.
2009. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg drága, én ezért nem szeretem. Vettünk már 1-2 kuponos dolgot mondjuk, de ennyi. Kislányom akkor még nem volt 1 éves mikor utoljára voltunk (3-szor voltam) és rámosolygott az eladóra. Az meg fapofával bámulta. Először terhesen voltam, mikor az embernek óránként pisilni kell és hát meglepődtem, hogy nincs wc. Átsétáltunk a BabyCenterbe, vettünk ezt-azt és pisiltem is. :) Szeged.
2009. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

7 hós a fiam, de még soha nem voltam ott, kicsit drága, jobb nekem az olcsóbb is...

Ha sok-sok pénzem lenne, lehet hogy ott is vásárolnék néha...

2009. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Drága, lehúzós hely.
2009. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!